Darmowe zakłady bez depozytu w STS. Jak to działa?

Nie zawsze trzeba mieć pieniądze na obstawianie meczów, by grać u bukmachera. Dobrym przykładem są darmowe zakłady bez depozytu w STS. Czym one są, na czym polegają i w jaki sposób można je odebrać?

Darmowe zakłady bez depozytu w STS. Jak to działa?
Darmowe zakłady bez depozytu w STS. Jak to działa?

Bonusy bukmacherskie za darmo. Czy to mit?

Bardzo wiele osób nie sprawdza branży bukmacherskiej w praktyce, przez co powstają na jej temat różnego rodzaju mity. Jednym z popularniejszych jest ten mówiący o tym, iż nie istnieją bonusy u bukmachera za darmo. Już teraz możemy napisać, że nie ma to nic wspólnego z prawdą, a opisywane tutaj STS kod promocyjny czy po prostu darmowe zakłady bez depozytu są na to najlepszym dowodem.

Zawsze przy korzystaniu z promocji bukmacherskich musimy upewnić się, że weszliśmy na stronę, która działa zgodnie z polskimi przepisami. Podmiotów z odpowiednią licencją Ministerstwa Finansów jest blisko 20, a nowi bukmacherzy nieśmiało wyłaniają się z horyzontu, być może na Euro 2021 lub inną dużą imprezę.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeżeli chodzi o najpopularniejsze premie bukmacherskie w naszym kraju, zdecydowanie numerem jeden jest STS bonus na start. To promocja typerska, która dostępna jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych i pozwala na zdobycie pakietu trzech prezentów na dobry początek obstawiania. Wśród premii znajdziemy, między innymi, darmowy bonus bez depozytu!

STS bonus bez depozytu. Nowi gracze dostają 29 PLN na obstawianie!

Każda osoba, która jeszcze nie miała okazji grać u legalnego bukmachera STS przez internet, może otworzyć darmowe konto do obstawiania na www.STS.pl. Wypełnienie formularza rejestracyjnego to nic skomplikowanego, a poradnik wideo zamieszczony pokazuje cały proces krok po kroku:


Co bardzo ważne, należy pamiętać, iż tylko STS kod promocyjny umożliwia odebranie bonusu bez depozytu na start. Przygotowany przez STS kod to jedno słowo, dzięki któremu otrzymujemy specjalną premię w wysokości 29 PLN. Taki prezent nie jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera!

Jak brzmi kod bonusowy STS? To hasło „BETONLINE„, które wpisuje się w odpowiednią rubrykę przy zakładaniu profilu. Możliwe jest to tylko na początku przygody z bukmacherem (STS kod promocyjny dla obecnych to rzadkość).

STS BONUS POWITALNY
💰💰💰

  • 29 zł bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE
  • 100% do 1200 zł przy pierwszym przelewie na konto typerskie
  • Premia 20 PLN jako bezpieczny kupon w legalnych kartach STS Betgames.

Freebet bez depozytu STS. Jak działa?

Po założeniu konta i przejściu procesu rejestracji od A do Z, legalny bukmacher STS przyznaje nam premię w wysokości 29 PLN. Tak jak już pisaliśmy, nie jest potrzebna jakakolwiek wpłata pieniędzy z konta bankowego. Co dzieje się dalej, jak to dokładnie działa?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS bonus bez depozytu jest freebetem, czyli jest to darmowy zakład bukmacherski. Możemy go wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych z oferty portalu www.STS.pl, a gdy uda nam się wygrać, środki będą do naszej dyspozycji ponownie. A jak to będzie w przypadku przegranej? Tutaj nie mamy nic do stracenia – w końcu w razie czego nic nie ubywa z naszego prywatnego portfela, a jedynie tego bonusowego.

Bardzo wiele osób chwali sobie to, jak działają darmowe zakłady bez depozytu. Niestety, nie ma ich na polskim rynku na tyle dużo, by można było codziennie przez miesiąc grać bez inwestowania własnych środków. Gdybyśmy jednak mieli nieco mniejsze wymagania, zawsze możemy sprawdzić następujące propozycje:

  • Na www.eFortuna.pl można dostać 20 PLN bez wpłaty, 100% do 2000 PLN i 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Obowiązuje tutaj kod BETONLINE
  • Nowi gracze na www.Betfan.pl otrzymują na dobry początek, między innymi, 15 darmowych kuponów o wartości 2 PLN każdy. To jak otrzymanie 30 PLN na obstawianie! Oprócz tego do odebrania jest 3×777 PLN i zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN.

Na naszej stronie zawsze informujemy o tym, gdzie i jakie premie na start można otrzymać. Jeżeli ktoś nie chce niczego przegapić, powinien być z naszymi newsami na bieżąco!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button