Jak dobrze obstawiać mecze ligi hiszpańskiej (La Liga)?

Liga hiszpańska na całym świecie uważana jest za najmocniejszą i taką, która każdego roku rodzi nowe gwiazdy. Cieszy się olbrzymią popularnością również i w naszym kraju, gdzie ludzie uwielbiają ją oglądać, ale i typować. W naszym poradniku skupiamy się na tych drugich, przedstawiając szereg wskazówek związanych ze skutecznym i opłacalnym jej obstawianiem. Tłumaczymy też, którzy bukmacherzy będą idealni do realizacji własnych zakładów właśnie w jej obrębie.

Jak dobrze obstawiać mecze ligi hiszpańskiej (La Liga)?
Jak dobrze obstawiać mecze ligi hiszpańskiej (La Liga)?

Jak obstawiać ligę hiszpańską? Wskazówki dla typerów

Ludzie bardzo często oglądający ligę hiszpańską pewnie podchodzą do typowania spotkań w jej obrębie, uważając swoje typy bukmacherskie za słuszne i poparte należytą wiedzą. Uważajmy na takie podejście, zwracając uwagę na to, że zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską wymagają od nas znacznie większej wiedzy, niż ta pochodząca z samego oglądania spotkań. Poniżej przedstawiamy pięć naszych porad, które pozwolą nam zwiększyć naszą skuteczność właśnie w obstawianiu.

1. Zwróćmy uwagę na specyfikę tej ligi

Liga hiszpańska pod wieloma aspektami różni się od innych. Realizując własne typy bukmacherskie pamiętajmy więc, że:

  • kładzie nacisk na technikę, która jest ważniejsza od skuteczności w ataku,
  • zakłada strzelanie mnóstwa bramek, głównie za sprawą dynamizmu rozgrywki,
  • bierze pod uwagę aktywną grę wszystkich zawodników, w tym również bramkarza,
  • jest mocno kontuzjogenna, właśnie z uwagi na duży nacisk na technikę.
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

2. Przeprowadzajmy bardzo dokładną analizę

Analiza ta pozwoli nam ocenić szanse każdego z zespołów na wygraną w kolejnych jego meczach. Sprawdzajmy wszystko – od statystyk, przez formę każdego z zawodników. Zwracajmy też uwagę na ich ewentualne kontuzje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też wypisanie mocnych i słabych stron każdego z zespołów, które sprawdza się znakomicie przy ich porównywaniu.

3. Obstawiajmy wyłącznie kupony SOLO

Kupony SOLO są jedyną bezpieczną opcją, z której korzystają również profesjonaliści. Choć ich akumulacyjne odpowiedniki kuszą znacznie wyższymi wygranymi, są bardziej ryzykowne i przez to niepolecane. Przynajmniej jako główna forma obstawiania.

4. Nie zamykajmy się na mniej szablonowe opcje bukmacherskie

Typy na ligę hiszpańską to nie tylko obstawianie zwycięzcy każdego z meczów. Z uwagi na to, że występuje w niej mnóstwo gwiazd, otwierają się przed nami nowe, często znacznie bardziej opłacalne opcje. Możemy postawić chociażby na strzelca kolejnej bramki czy też osobę, która wykona najwięcej podań (a tych w lidze hiszpańskiej jest naprawdę mnóstwo).

5. Wybierzmy właściwego bukmachera

Choć ligę hiszpańską mają w swojej ofercie niemal wszyscy bukmacherzy, musimy zdecydować się na tego, który zaoferuje nam najlepsze warunki na jej obstawianie. Nie wahajmy się porównywać ich ofert – zwłaszcza, jeśli celujemy w obstawianie na żywo. To właśnie w ofercie na spotkania pokrywane tym formatem typowania bukmacherzy potrafią różnić się zdecydowanie najbardziej. Patrzmy też na kursy i opcje bukmacherskie, ale i bonusy oferowane przez nich nowym oraz stałym graczom.

Obstawianie ligi hiszpańskiej
Obstawianie ligi hiszpańskiej

Bukmacherzy i ich oferta na La Liga

W chwili obecnej niemal wszyscy polscy bukmacherzy oferują możliwość typowania najwyższej poziomem ligi hiszpańskiej. Prawdą jest jednak, że oferta jednego jest nierówna drugiej. Jeden bowiem może nadawać priorytet lidze hiszpańskiej, inny – faworyzować legalny poker. Poniżej przedstawiamy profile tych, którzy na pewno sprawdzą się przy obstawianiu La Liga.

Liga hiszpańska w ofercie STS

Portal www.STS.pl jest obecnie najpopularniejszym bukmacherem w Polsce – swoją popularność zawdzięcza również ofercie na ligę hiszpańską. Można u niego liczyć na pełne jej pokrycie, solidne kursy oraz bonusy szyte na miarę naszych oczekiwań. Bukmacher daje też dostęp do wielu usług umilających oczekiwanie na kolejne spotkania – legalny poker i sporty wirtualne to tylko niektóre z nich.

Liga hiszpańska w ofercie Fortuny

Swoją ofertą na ligę hiszpańską www.eFortuna.pl nie odstaje od STS. Prezentuje ją w bardzo dobry sposób, oferując niemal stuprocentowe jej pokrycie. Wiele spotkań w jej ramach udostępniane jest formacie na żywo.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button