KSW 52 z bonusem mobilnym dla nowych graczy STS!

7 grudnia kibice w Gliwicach obejrzą KSW 52. Bukmacher STS, który jest oficjalnym bukiem tego wydarzenia, przygotował dla nowych graczy specjalny mobilny bonus w wysokości 25 PLN.

KSW 52 z bonusem mobilnym dla nowych graczy STS!
KSW 52 z bonusem mobilnym dla nowych graczy STS!

Bonus KSW 52 na STS.pl!

Aplikacja mobilna STS jest programem na urządzenia przenośne, który pozwala na stawianie wydarzeń sportowych z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Dzięki niej graczy nie ogranicza tylko komputer stacjonarny albo dostępność punktów naziemnych.

Bonus mobilny KSW 52 wynosi dokładnie 25 PLN. Każdy z graczy może aktywować go tylko jeden raz. Premia nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 25 PLN – dodatkowe środki dodawane są automatycznie po ich akceptacji.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeżeli gracz chce skorzystać z tego bonusu, musi wejść do oficjalnej aplikacji bukmachera STS i po zalogowaniu się na swoje konto przejść do zakładki „Bonusy i akcje”. Tam premia 25 PLN już powinna czekać.

Jak odebrać bonus mobilny? STS daje 25 PLN na KSW 52
⬇️⬇️⬇️

  1. Pobranie darmowej aplikacji mobilnej na iOS lub Android
  2. Instalacja programu
  3. Zalogowanie się do apki
  4. Przejście do zakładki „Bonusy i akcje”
  5. Akceptacja 25 PLN i gotowe! :)

Na aktywację dodatkowych środków jest czas do 7 grudnia do godziny 23.59. Pieniądze niewykorzystane do tego czasu przepadają i nie można z nich skorzystać w późniejszym czasie.

Tylko STS aplikacja mobilna daje możliwość zgarnięcia bonusu. W wersji przenośnej strony internetowej czy w portalu WWW nie ma możliwości otrzymania 25 PLN na obstawianie w internecie.

STS bonus powitalny. 29 PLN bez depozytu!

Uwaga! Bonus mobilny z okazji KSW 52 przyznawany jest tylko tym graczom, którzy jeszcze nie mieli okazji testować w praktyce aplikacji mobilnej od STS. Właśnie dlatego bukmacher ogłasza, że jest to promocja tylko dla nowych klientów!

Cały czas przy rejestracji konta w STS można otrzymać 29 PLN bonusu bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a na klientów czekają nie tylko te pierwsze, ale także wszystkie późniejsze promocje STS dla starych graczy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button