5 PLN za samo logowanie do LvBET. Specjalna promocja tylko z kodem promocyjnym!

5 PLN bonusu za samo zalogowanie się do konta bukmacherskiego w LvBET? Dokładnie tak, właśnie tak działa specjalna promocja z kodem promocyjnym! Już teraz wszyscy zainteresowani mogą poznać szczegóły!

5 PLN za samo logowanie do LvBET. Specjalna promocja tylko z kodem promocyjnym!
5 PLN za samo logowanie do LvBET. Specjalna promocja tylko z kodem promocyjnym!

LvBET bonus za darmo

Promocja jest dostępna tylko w dniu 3 grudnia. Aby otrzymać darmową premię, gracz musi jedynie wejść na swoje konto na www.LvBET.pl i wpisać odpowiedni kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi i gdzie go wpisać podajemy poniżej.

Każdy z graczy może otrzymać tylko jeden bonus. Dodatkowe środki są przyznawane w sposób automatyczny i można wykorzystać je na obstawianie dowolnych dyscyplin sportowych z oferty marki LvBET.

Opisywany kod nie ma nic wspólnego z kodem promocyjnym dla nowych graczy. Ten brzmi „BETONLINE” i może być wpisany jedynie przy tych, którzy jeszcze nie rejestrowali się u bukmachera LvBET. Na start do zdobycia jest na ten moment aż 1500 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach oraz 20 PLN jako bonus bez wpłaty!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny
  • Wystarczy zalogować się na konto
  • Kod wpisuje się w zakładce „Moje konto”
  • Tylko jeden bonus na gracza!
  • Premia to 5 PLN – ani więcej, ani mniej!

Wystarczy logowanie i 5 PLN już czeka!

Darmowy bonus LvBET na wtorek, to jest 3 grudnia 2019 roku, można odebrać tylko na stronie internetowej www.LvBET.pl. Zadanie gracza polega na wejściu do zakładki „Moje konto” – Kod promocyjny. Działające hasło bonusowe brzmi LVBET5PLN.

Jedno konto to maksymalnie jedna premia. Nowi gracze też mogą wziąć udział w tej promocji, ale należy mieć na uwadze, że priorytetowo zawsze traktuje się odbiór i obrót bonusu na start.

Jak informuje oficjalny regulamin promocji na ten wtorek, kwota bonusu 5 PLN musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z anulowaniem premii.

Jeżeli ktoś nie odbierze darmowego bonusu w dniu 3 grudnia, nie będzie mógł tego zrobić w innym terminie.

LvBET kalendarz adwentowy 2019

W roku 2019 znów w LvBET dostępny jest kalendarz adwentowy z bonusami na każdy dzień. Promocje LvBET to okazja do zdobycia ogromnej ilości niespotykanych na co dzień premii. Co dokładnie czeka na uczestników przedświątecznej akcji? Prezenty w formie freebetów, darmowe bonusy oraz konkursy z nagrodami rzeczowymi!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button