Akcja STS dla kibiców Górnika Zabrze

Bukmacher STS, który podpisał niedawno kolejną umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze, organizuje pierwszą akcję dla fanów „Trójkolorowych”. Do 19 lutego każdy kibic może otrzymać zupełnie za darmo modyfikację koszulki ukochanego klubu! 

Akcja STS dla kibiców Górnika Zabrze
STS i Górnik Zabrze

Bukmacher STS sponsor Górnika

STS jest generalnym sponsorem piłkarskiego Górnika Zabrze. Firma przy podpisywaniu nowego kontraktu zapowiadała akcje specjalne dla kibiców oraz promocje bukmacherskie wraz z dodatkowymi bonusami. Logotyp bukmachera będzie także dostępny na banerach reklamowych stadionu „Trójkolorowych”, na „ściance” do wywiadów dziennikarskich oraz koszulkach meczowych. To właśnie tych ostatnich dotyczy obecne działanie reklamowe STS.

Każdy, kto posiada koszulkę Górnika Zabrze, może w dniach 14-19 lutego dokonać bezpłatnej modyfikacji swojego trykotu. Pracownicy bukmachera bezpłatnie nadrukowują oficjalne logo STS w tym samym miejscu, co w przypadku oficjalnych strojów piłkarzy ekstraklasowej drużyny.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji, będą miały szansę na wygranie zupełnie nowych koszulek Górnika. W losowaniu podczas spotkania ligowego przeciwko Niecieczy nagrody otrzyma pięciu szczęśliwców.

– „STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. Regularnie prowadzimy aktywacje skierowane do kibiców, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest, by polskie stadiony były pełne pozytywnych emocji. To dla nas dowód uznania, że kibice inicjują wspólne działania, a tak właśnie było przy okazji akcji z nadrukiem logo STS na koszulkach Górnika” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

To nie pierwsza promocja STS stworzona dla fanów klubu piłkarskiego z Polski. Niedawno ta sama firma organizowała zabawę polegającą na projektowaniu oficjalnego autokaru Jagiellonii Białystok.

Legalny bukmacher w Polsce

STS to nie jedyny legalny bukmacher w Polsce. Jeżeli chcesz obstawiać mecze zgodnie z prawem, zarejestruj się w forBET. Obecnie za założenie konta można otrzymać 600 PLN premii powitalnej!

Darmowy bonus w forBET Zakłady Bukmacherskie:

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.iForBET.pl
  2. Zarejestruj się i zaloguj na nowe konto
  3. Dokonaj pierwszego depozytu i odbierz 600 PLN za darmo!

Ostatnio jeden z graczy wygrał ponad 13 tysięcy. Spróbuj swoich sił w typowaniu już teraz i dołącz do grona szczęśliwych zwycięzców!

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button