50 PLN bonusu na Ligę Mistrzów w forBET!

Postaw na wtorkowe spotkanie w Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem Turyn a Tottenhamem, a będziesz mógł otrzymać w forBET aż 50 PLN darmowego bonusu na obstawianie! 

50 PLN bonusu na Ligę Mistrzów w forBET!Jak otrzymać 50 PLN na Ligę Mistrzów?

Darmowa premia pieniężna trafi do osoby, która prawidłowo wytypuje wynik spotkania oraz strzelca gola i minutę, w której padnie. Propozycje konkursowe należy zamieszczać na oficjalnej stronie forBET. Każdy z uczestników może złożyć maksymalnie jedną ofertę.

50 PLN na Ligę Mistrzów w forBET:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.iForBet.pl
  2. Nie jesteś zarejestrowany? Zrób to teraz i odbierz do 1200 PLN premii powitalnej!
  3. Postaw na Juventus – Tottenham i zgarnij 25 lub 50 PLN nagrody!

bonus forbet online25 PLN premii trafi do osoby, która prawidłowo wytypuje wynik meczu, jednak nie postawi kuponu z tym samym wydarzeniem. W przypadku obstawiania tego spotkania za co najmniej 10 PLN, nagroda konkursowa zostaje podwojona!

Oferta na LM legalnego bukmachera forBET

Marka forBET jest jedną z popularniejszych w naszym kraju. To polski legalny bukmacher, który organizuje wiele promocji okazjonalnych i regularnych. W portalu można obstawiać zakłady przedmeczowe oraz Na Żywo. W każdą środę nie płaci się podatku od stawianych środków, natomiast w inne dni tygodnia również organizowane są akcje ze specjalnymi bonusami – nawet do 100 PLN!

Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem forBET, możesz założyć konto w każdej chwili, wypełniając prosty formularz rejestracyjny. Na co dzień bukmacher ma dla nowych graczy aż 600 PLN premii powitalnej, którą można otrzymać już przy pierwszym depozycie. W chwili obecnej bonus ten został podwojony i wynosi 1200 PLN, z tą różnicą, że przyznawany jest od trzech wpłat:

  • 1. wpłata – 100% do 400 PLN
  • 2. wpłata – 75% do 400 PLN
  • 3. wpłata – 50% do 400 PLN
Legalny bukmacher forBET (strona internetowa)
Legalny bukmacher forBET (strona internetowa)

Bukmacher forBET posiada własną telewizję internetową, która umożliwia oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych zupełnie za darmo i to w postaci materiałów wideo. Co najważniejsze, dostęp do transmisji uzyskuje każdy gracz, a nie jedynie ci najbardziej aktywni!

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button