Betfan. Jak obstawiać mecze bez podatku?

Bukmacher Betfan daje możliwość obstawiania meczów bez podatku. Każdy zainteresowany tym, jak dokładnie wygląda to w praktyce, znajdzie u nas wiele odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania i nie tylko.

Betfan. Jak obstawiać mecze bez podatku?
Betfan. Jak obstawiać mecze bez podatku?

Betfan obstawianie bez podatku

Na ten moment to przede wszystkim bukmacher Betfan może być uznawany za markę, która pozwala na obstawianie bez podatku. Dlaczego? Tylko tutaj da się stawiać kupony promocyjne o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu!

Gracz, który chce obstawiać bez podatku, przede wszystkim musi dokonać rejestracji konta bukmacherskiego. W przypadku Betfan cały proces uproszczony jest do minimum. Weryfikacja danych też odbywa się później, a więc nie trzeba załatwiać jej od razu w formularzu.

betfan bonus bez depozytu
Nowe darmowe bonusy w zakładach bukmacherskich Betfan

Kod promocyjny i bonus powitalny. 3000 zł + 50 EKSTRA!

Każdy nowo zarejestrowany może liczyć na bonus powitalny do 3000 PLN (najwięcej w Polsce!). Dodatkowo, można podać kod promocyjnyBETONLINE” i zgarnąć 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka. Ta druga opcja jest dostępna tylko przy pierwszym kuponie.

Granie bez podatku w Betfan. Krok po kroku:

  • Kupon postawiony o kursie 2,00 lub wyższym z co najmniej 2 zdarzeniami – 14% wygranych więcej
  • Kupon postawiony o kursie 4,00 lub wyższym z co najmniej 4 zdarzeniami – 20% wygranych więcej

Czy sposób obstawiania ma jakikolwiek wpływ na granie bez podatku? Nie, można stawiać kupony zarówno mobilnie, jak i na komputerze czy tablecie. Nie ma także znaczenia oferta – LIVE czy pre-match! Wszystko zależy od tego, co gracz ma w swojej strategii i jak zazwyczaj gra.

Betfan to na ten moment jedyny bukmacher w Polsce, gdzie tego typu oferta jest dostępna cały czas i dla wszystkich, a nie jedynie dla osób będących VIP-ami itp.

A co wy sądzicie na temat tego, co oferuje bukmacher i jego promocja Betfan gra bez podatku?


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button