Zakłady na MŚ 2018. Skuteczne typowanie

W dniach 14 czerwca – 15 lipca na stadionach w Rosji kibice śledzić będą poczynania reprezentacji narodowych podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Jak skutecznie typować zwycięzców poszczególnych meczów? Na czym polegają zakłady na mundial i dlaczego warto rozglądać się za nimi jeszcze przed rozpoczęciem imprezy?

Zakłady na MŚ 2018. Skuteczne typowanie
Zakłady na MŚ 2018. Skuteczne typowanie

Najlepsze typy na MŚ 2018

Gdyby ktoś zapytał was o najlepsze typy na MŚ 2018, co byście odpowiedzieli? Uważacie, że to przede wszystkim takie z wysokimi kursami czy typowe „pewniaki”? Z pewnością podczas mundiali zdarzają się niespodzianki i warto o tym pamiętać jeszcze przed zagraniem konkretnego kuponu. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze fakt, że bez ryzyka niekiedy trudno jest zdobyć większe wygrane.

Jak zatem powinno się obstawiać takie turnieje jak mistrzostwa? Na pewno bardzo ostrożnie, szczególnie na samym początku. Nie bez znaczenia jest później tak zwana „drabinka”, czyli układ meczów oraz to, na kogo kto trafi. Jeżeli Francja będzie musiała wygrać, by zająć pierwsze miejsce i tym samym nie spotkać się z Argentyną w 1/8 finału, z pewnością jej piłkarze zrobią wszystko, aby do takiego scenariusza nie dopuścić.

Obstawianie meczy mistrzostw świata

Oferta na mecze mistrzostw świata pojawiła się od razu po losowaniu grup tej imprezy. Przypominamy, że Polskę czekają starcia o awans w grupie H, gdzie grają także Senegal, Kolumbia oraz Japonia. Jak wyglądają szanse Biało-Czerwonych? Na tę chwilę nie najgorzej, ale kursy nadal są stosunkowo wysokie. I właśnie dlatego dobrze jest jeszcze przed MŚ 2018 przeanalizować szanse poszczególnych drużyn i zdecydować się na zagranie chociaż kilku typów. Kiedy Polska wygra pierwszy mecz w grupie (a oby tak się stało!), na pewno kurs na jej awans drastycznie pójdzie w dół, a wówczas nie będzie już mowy o tym, by sporo na takim zakładzie zarobić.

Obstawianie MŚ 2018 najlepiej dokonuje się na legalnych stronach bukmacherskich i jedynie takie wam polecamy. Jeżeli jesteście zupełnie „zieloni” w tym temacie, warto, abyście sprawdzili ofertę firmy Forbet oraz Totolotek. Obie z nich od grudnia 2017 dysponują naprawdę szerokim wachlarzem zakładów na mistrzostwa w Rosji.

Kto wygra MŚ 2018?
Kto wygra MŚ 2018?

Jak skutecznie typować mundial?

Nikt z nas nie jest, a przynajmniej nie powinien, naiwny i nie myśli, że znajdzie „złotą zasadę” obstawiania i nauczy się skutecznie typować, po prostu stosując się do „jednej, dziwnej metody”. Nie, takie rzeczy możliwe są tylko w reklamach, a nie w rzeczywistości. Można jednak poznać kilka reguł, których warto się trzymać, kiedy zdecyduje się na obstawianie mistrzostw. Tego typu imprezy rządzą się swoimi prawami, które nijak mają się do piłkarskiej codzienności.

Pamiętajcie przede wszystkim o tym, że nie ma mistrzostw bez niespodzianek! Jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak, by z każdej grupy awansowali jedynie faworyci, a reszta została daleko w tyle. Jeżeli więc planujecie grać jeszcze przed mundialem, nie decydujcie się na granie na awans wielu zespołów albo typowanie rozstrzygnięć kilku meczów. Owszem, możecie przy tym osiągnąć dość wysokie kursy, ale jednocześnie musicie liczyć się z tym, że wasze szanse na ostateczny sukces wyraźnie spadają!

Warto pamiętać przy obstawianiu mistrzostw świata, że kursy to nie wszystko! Mimo że dają nam obraz tego, kto jest faworytem danego starcia, a kto nie, nie są w stanie przewidzieć lepszego lub gorszego dnia danego zespołu, a już na pewno nie determinacji chociażby debiutantów czy zawodników, którzy dostali szansę od szkoleniowca. Bierzmy pod uwagę, że piłkarze na takich imprezach walczą o nowe kontrakty w klubach i tym podobne, a więc robią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Obstawianie Mundialu 2018
Obstawianie Mundialu 2018

Nie będziemy nikogo namawiać do tego, by trzymał kciuki za porażki Polaków, ale jednocześnie chcemy zauważyć, że granie sercem nie sprawdza się w przypadku mistrzostw. Jeżeli z waszej analizy wynika, że w danym spotkaniu Biało-Czerwoni nie powinni wygrać, śmiało decydujcie się zagrać! Oczywiście, możecie też założyć sobie, że na swoje ulubione drużyny, i przeciwko nim, nigdy nie gracie! Niektórzy są zwolennikami takiego podejścia i wcale nie najgorzej na tym wychodzą.

Ile można zarobić na obstawianiu MŚ 2018?

Proste pytanie, ale już nie taka prosta odpowiedź. Suma wygranych zależy przede wszystkim od waszych umiejętności i wiedzy. Nie ukrywajmy, że przydaje się także szczęście, ale ono ma spore znaczenie także w trakcie meczów.

Nikt nie przewidział, że Leicester City zdobędzie mistrzostwo Anglii 2015/16. Gdyby tak było, za 100 funtów, zarobiłby tyle, iż mógłby wybudować sobie ogromny dom w luksusowej dzielnicy. Jeżeli poszukacie szans na niespodzianki na MŚ 2018 i one rzeczywiście będą miały miejsce, z pewnością na wielkość zysku nie będziecie narzekać. Aha, tylko nie zapomnijcie o stosowaniu się do podanych przez nas zasad!

Typy na mundial
Typy na mundial

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button