Cashback na start do 500 PLN!

Bonus powitalny od bukmachera BetClic to nawet 500 PLN dla nowych graczy. W jaki sposób skorzystać z promocji na start? Poznaj szczegóły już teraz!

Cashback na start - BetClic daje nowym do 500 PLN!
Cashback na start – BetClic daje nowym do 500 PLN!

bonus powitalny

Popularny BetClic bonus powitalny to premia dla każdego, kto dokonał rejestracji konta. Prezent może być przyznany tylko w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden, dlatego na początku warto trochę zaryzykować!

Premia startowa od BetClic Polska to 100% wartości stawki w pierwszym kuponie. Do zdobycia jest nawet 500 złotych ekstra, ale tylko gdy zakład okaże się przegrany!

Jaki kod podać?

Rejestracja konta za darmo nikomu nie powinna sprawić większych problemów. Warto przy tym pamiętać, że można wpisać przygotowany przez BetClic kod promocyjnyKOD500„!

Nie musisz przy zakładaniu konta wiele się na kombinować, by wziąć udział w promocji na start. Wszystko dzieje się w sposób automatyczny! :)

Czy wkrótce zmienią się dostępne w BetClic promocje na start? Jeżeli tylko tak się stanie, na pewno was o tym poinformujemy! A teraz cały czas do zgarnięcia jest do 500 PLN na obstawianie!

Bonus powitalny. Jak go odebrać:

  1. Wchodzimy na BetClic.pl
  2. Zakładamy konto
  3. Jeżeli chcemy, możemy wykorzystać kod promocyjny „KOD500
  4. W przypadku nietrafionego kuponu dostajemy do 500 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button