Kasa za samo logowanie od Totalbet! Jak działa Lucky Look?

Masz konto w Totalbet? Loguj się na nie i sprawdzaj, czy nie otrzymałeś przypadkiem specjalnej nagrody pieniężnej. Lucky Look to promocja, jakiej w naszym kraju jeszcze nie było!

Kasa za samo logowanie od Totalbet! Jak działa Lucky Look?
Kasa za samo logowanie od Totalbet! Jak działa Lucky Look?

Totalbet loteria z nagrodami

Bukmacherzy online bardzo często organizują promocje, w których można zdobyć kasę za konkretne zadania, na przykład, postawienie kuponu za daną kwotę lub obrót pewnej sumy. Totalbet Lucky Look to jednak zupełnie inna liga!

Na czym polega loteria, którą organizuje legalny bukmacher Totalbet? Nie ma tutaj niczego, czego moglibyście nie zrozumieć. Wszystko sprowadza się do tego, że w godzinach 19.00 – 20.00 trzeba zalogować się na konto typerskie i sprawdzić, czy nie otrzymało się darmowej kasy na obstawianie!

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

Lucky Look – kasa za logowanie!

Bukmacher cały czas przyznaje coraz większe nagrody, a to dlatego, że nieodebrane bonusy trafiają do kolejnej puli. W ten oto sposób obecnie jest do zdobycia grubo ponad 1000 złotych na konto!

Ostatnio miały miejsce urodziny Totalbet, ale widać, że marka na tym nie chce poprzestać i bonusy 500 PLN były tylko zapowiedzą większych akcji na wakacje 2019!

Jeżeli jesteś osobą zarejestrowaną w Totalbet, dodaj sobie przypomnienie o tym, by w godzinach 19.00 – 20.00 zalogować się do profilu bukmacherskiego i sprawdzić stan konta!

Przypominamy, że marka Totalbet oferuje konto tymczasowe, czyli takie, które działa bez weryfikacji, a jego zakładanie nie zajmuje więcej niż 60 sekund!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button