Bonus startowy STS. 1200 + 29 PLN bez wpłaty pieniędzy!

Firma bukmacherska STS ma dla nowych graczy bonus startowy dający nawet ponad 1200 PLN na dobry początek! Jak odebrać taki prezent? Dowiedz się już teraz!

Bonus startowy STS. 1200 + 29 PLN bez wpłaty pieniędzy!
Bonus startowy STS. 1200 + 29 PLN bez wpłaty pieniędzy!

STS bonus startowy Lipiec 2019

Nie jest ci w tym przypadku potrzebny przygotowany przez STS voucher oraz coś w tym rodzaju. Opisywana oferta dostępna jest dla każdego, kto jeszcze nie ma konta u bukmachera.

Posiadając profil gracza STS możesz obstawiać mecze, sprawdzać statystyki i brać udział w różnego rodzaju konkursach. Jakby tego było mało, dla każdego graca dostępne są meczyki online za darmo!

Nowy bonus powitalny STS to nawet 1200 PLN premii za pierwszy depozyt. Jak dokładnie to wygląda? Dokonujesz pierwszego przelewu, a bukmacher daje ci 100% jego wartości w formie premii.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Kod promocyjny STS online

Limitowana oferta startowa obowiązuje razem kodem promocyjnym STS. Jeżeli przy zakładaniu konta wpiszesz słowo „BETONLINE„, otrzymasz 29 PLN bez konieczności wpłaty pieniędzy!

Pakiet na start, czyli bonus startowy STS, to:

  • Do 1200 PLN jako premia 100% od pierwszej wpłaty
  • 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE”
  • Możliwość korzystania z innych promocji dla graczy!

STS obstawianie meczów to dość popularne zajęcie polskich graczy. Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji sprawdzić możliwości tego bukmachera, być może właśnie najnowszy bonus cię do tego zachęci!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button