Totalbet daje na urodziny 500 PLN!

Jeżeli masz konto u bukmachera Totalbet, na jego urodziny możesz otrzymać bonus w wysokości do 500 PLN. Już teraz poznaj szczegóły tej oferty!

Totalbet daje na urodziny 500 PLN!
Totalbet daje na urodziny 500 PLN!

Totalbet urodzinowy bonus

Legalny bukmacher Totalbet działa na polskim rynku już od roku. Właśnie z tej okazji znajdziecie u niego specjalny bonus reload, który można teraz odebrać.

Jeżeli masz już konto bukmacherskie i dokonałeś na nie przynajmniej jednego depozytu, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wykorzystał urodzinową premię.

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

Do 500 PLN dla typerów od Totalbet!

Prezent od bukmachera Totalbet to 100% wartości urodzinowej wpłaty. Minimalny depozyt kwalifikujący się do tej oferty to dokładnie 100 PLN – mniejsze wpłaty nie będą w ogóle brane pod uwagę.

Akcja promocyjna obowiązuje do dnia 5 lipca. Masz więc już niewiele czasu na to, by skorzystać z tej specjalnej premii i odebrać ekstra kasę na obstawianie!

Do zdobycia jest maksymalnie 500 PLN. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 500 PLN, zgarniesz łącznie aż 1000 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty Totalbet!

Bukmacher legalny Totalbet oferuje dość często różnego rodzaju promocje. O najważniejszych z nich zawsze was informujemy. Jeżeli chcecie być na bieżąco, uważnie śledźcie nasz portal!

Nowi gracze cały czas mogą odebrać bonus powitalny Totalbet, czyli 10 PLN bez depozytu, a do tego nawet 1000 PLN przy wpłacie numer jeden!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button