Przegrany kupon? W Etoto dostaniesz 20 PLN!

Nawet najlepszym graczom zdarzają się wpadki. Jeżeli przegrasz kupon w dniu 19 grudnia, otrzymasz od Etoto 20 PLN zwrotu!

Przegrany kupon? W Etoto dostaniesz 20 PLN!

W eTOTO zwrot za przegrany kupon

Zasady są bardzo proste i na pewno nie wymagają od graczy czegoś, czego nie robią na co dzień. Co bardzo ważne – promocja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kont w Etoto

20 PLN zwrotu przyznawane jest tylko w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji zostanie nietrafiony. W jaki sposób należy zagrać, by mieć szansę na ewentualny cashback bukmacherski

Warunkiem kwalifikacyjnym jest zagranie kuponu, który nie będzie systemowy. Minimalna stawka brana pod uwagę to 100 PLN, tak więc nie możesz zainwestować mniejszej kwoty, jeśli chcesz, by zwrot został ci przyznany. 

Etoto dodatkowe pieniądze przyznaje automatycznie. Gracz nie musi się po nie zgłaszać, wpisując jakiś kod promocyjny albo wysyłając wiadomość e-mail na specjalny adres poczty elektronicznej. 

Jeżeli chcesz korzystać z codziennych ofert, jakie są organizowane w Etoto, musisz mieć konto u tego bukmachera. To, na szczęście, żaden problem, ponieważ możesz założyć je w kilka chwil! 

Aby założyć profil gracza u legalnego bukmachera, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie do obstawiania meczów. Pamiętaj, by polować na kody promocyjne, które pojawiają się raz na jakiś czas i pozwalają na zgarnięcie dodatkowych bonusów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button