Etoto daje graczom bonus 30 PLN!

Bukmacher Etoto przygotował dla graczy 30 PLN bonusu, które można odebrać do końca tej niedzieli, czyli 16 grudnia. Poznaj szczegóły oferty już teraz!

Etoto daje graczom bonus 30 PLN!
Etoto daje graczom bonus 30 PLN!

Promocja dostępna jest dla każdej osoby, która jest zarejestrowana u bukmacher Etoto. Jeżeli nie masz w nim konta, możesz założyć je na oficjalnej stronie internetowej. 

Wszystkie osoby, które chciałby otrzymać bonus Etoto 30 PLN, muszą przede wszystkim do końca dnia (16 grudnia) zagrać kupon za minimum 100 PLN, który będzie zawierał mecze z piłkarskich rozgrywek, jak: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Ligue 1 bądź Serie A. 

Pamiętaj, że na konto każdego gracza organizator może przelać maksymalnie jeden bonus. Wszyscy uczestnicy mają prawo do otrzymania takiej samej premii o identycznej wartości. 

Legalny bukmacher Etoto organizuje przed świętami 2018 całą masę różnego rodzaju promocji. Bonusy, freebety i nie tylko – to wszystko znajdziecie tutaj codziennie i to aż do 26 grudnia! 

Uwaga! Niedzielny bonus przygotowany został tylko dla osób, które nie trafią kuponu kwalifikacyjnego postawionego za wspomniane już 100 PLN. Rozliczenie zakładu musi nastąpić do końca 16 grudnia. 

Jeżeli nie masz konta w Etoto, pomyśl nad jego założeniem. Aktualnie jest to jeden z najchętniej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Jego aktualny bonus powitalny sprawdzisz na stronie internetowej www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button