STS daje 10 PLN graczom i pokazuje za darmo mecz Barcelona – Real!

Osoby zarejestrowane u bukmachera STS mogą odebrać specjalny bonus 10 PLN na mecz Barcelona – Real. Samo spotkanie pokazywane będzie na stronie STS.pl zupełnie za darmo!

STS daje 10 PLN graczom i pokazuje za darmo mecz Barcelona - Real!
STS daje 10 PLN graczom i pokazuje za darmo mecz Barcelona – Real!

STS daje graczom bonus na El Clasico

El Clasico to prawdziwe piłkarskie święto. Nie trzeba na co dzień interesować się hiszpańską piłką, by wiedzieć, jak wiele może wydarzyć się w starciu Barcelony z Realem. Najbliższa okazja do obejrzenia El Clasico już 18 grudnia o godzinie 20.00.

Legalny bukmacher STS na spotkanie Barcelona – Real przygotował specjalny bonus w wysokości 10 PLN. Jeżeli ktoś chce go odebrać, wystarczy, iż postawi kupon o określonych parametrach. Poniżej prezentujemy szczegóły!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Do promocji kwalifikują się kupony postawione za dokładnie 44 PLN. W kuponie objętym promocją musi znaleźć się tylko jeden typ, związany z meczem FC Barcelona – Real Madryt. I teraz to, co bardzo ważne – kupon musi być wygrany, by otrzymać bonus!

Barcelona – Real za darmo w STS TV!

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.STS.pl oraz w aplikacji mobilnej. Jeden gracz może otrzymać jeden bonus – zawsze liczy się pierwszy kupon kwalifikacyjny postawiony w okresie trwania promocji.

A to jeszcze nie wszystko! Każda osoba, która ma konto w STS, może obejrzeć spotkanie FC Barcelona – Real Madryt za darmo online! W tym celu nie potrzebne jest dokonywanie żadnych wpłat czy klikanie w specjalne linki. Wystarczy wejście na www.STS.pl i zrobienie wszystkiego tak, jak przedstawione jest na poniższym materiale wideo:

STS kod promocyjny BETONLINE – 29 PLN bez depozytu!

Jeżeli ktoś nie posiada konta w STS, ale chciałby je założyć, może to zrobić w każdej wolnej chwili. Nie trzeba się szczególnie przygotowywać – na start nie jest wymagany nawet skan dokumentów tożsamości!

Wszyscy nowi gracze mogą w STS wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i odebrać 29 PLN bez depozytu. Do zgarnięcia jest też nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie – wystarczy zlecić przelew do bukmachera, by otrzymać bonus 100% na obstawianie wydarzeń sportowych, nie tylko zbliżającego się El Clasico!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button