Aplikacja mobilna STS. Plik APK na system Android – jak pobrać i obstawiać?

Legalny bukmacher STS posiada w ofercie aplikację mobilną na systemy iOS oraz Android. W jaki sposób pobrać plik APK, by móc zacząć obstawiać mecze z dowolnego miejsca z dostępem do internetu?

Aplikacja mobilna STS. Plik APK na system Android - jak pobrać i obstawiać?
Aplikacja mobilna STS. Plik APK na system Android – jak pobrać i obstawiać?

STS aplikacja Android. Pobieranie APK

Dostępna dla graczy STS aplikacja mobilna to okazja do tego, by wygodnie stawiać zakłady online. Dzięki programowi na urządzenia przenośne możliwe jest obstawianie meczów bez względu na to, gdzie się znajduje – w domu, pracy na wakacjach. Wszystko całkowicie bezpiecznie i na 100% legalnie!

Aby mieć na swoim smartfonie aplikację mobilną STS, potrzebujemy urządzenia pracującego na systemach iOS lub Android. W tym pierwszym przypadku mowa o iPhone’ach oraz innych urządzeniach mobilnych marki Apple.

STS aplikacja AndroidTAK
STS kod promocyjnyBETONLINE
STS aplikacja pobieraniewww.STS.pl

W przypadku iOS’a sprawa jest stosunkowo prosta. Wszystko odbywa się tak samo, jak w sytuacji, gdy chcemy pobrać grę lub program na telefon. Innymi słowy – wchodzimy do AppStore, odszukujemy STS, pobieramy i gotowe! Jeżeli tylko mamy dostęp do w miarę szybkiej sieci, cały proces nie powinien zająć nam więcej niż kilka chwil.

STS aplikacja Android – Jak grać w STS na telefonie?

STS aplikacja mobilna na Android to coś zupełnie innego. W jej przypadku chodzi o pobranie pliku apk i manualne zainstalowanie go na urządzeniu. Brzmi strasznie, ale tak naprawdę to tylko trzy proste kroki. Poniżej prezentujemy instrukcję, jak pobrać STS na telefon Android. Jeżeli kiedykolwiek robiliście coś podobnego, bez wątpienia dacie sobie radę!

Krok 1 – Gracz wchodzi na stronę internetową www.STS.pl i odszukuje zakładki „Aplikacja mobilna”. Nie trzeba się logować, by rozpocząć pobieranie aplikacji, co jest dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu!

sts aplikacja android apk
sts pobieranie apk online. Poradnik krok 1

Krok 2 – Jeżeli interesuje nas system Android, klikamy przycisk, który wyszczególniliśmy. Jeżeli wszystko będzie w porządku, nastąpi automatyczne pobieranie STS apk na dysk.

sts pobieranie apk online. Poradnik krok 2
sts pobieranie apk online. Poradnik krok 2

Krok 3 – Teraz nie pozostaje nic innego jak zainstalować STS w telefonie. Jak to się robi? Bukmacher zadbał o przygotowanie odpowiedniej instrukcji, którą znajdziecie poniżej!

sts pobieranie apk online. Poradnik krok 3
sts pobieranie apk online. Poradnik krok 3

STS aplikacja Android – Jaki bonus na start?

Ok, aplikację mobilną STS na Androida mamy już ogarniętą, teraz sprawdźm,y na co możemy liczyć po rejestracji. Jeżeli ktoś nie posiada konta u bukmachera STS, a chciałby korzystać z apki i obstawiać tym samym na urządzeniach mobilnych, wystarczy, że dokona darmowej rejestracji na stronie www.STS.pl. Aktualny kod promocyjny brzmi BETONLINE.

Bukmacher STS ma dla nowych graczy nawet 1500 PLN przy pierwszej wpłacie, a od razu po pierwszym depozycie – aż 100 PLN bez ryzyka, które można wykorzystać jednorazowo jako darmowy zakład online!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Legalni bukmacherzy online

Back to top button