50 PLN na esport w Total BET!

W weekend odbędzie się wiele długo wyczekiwanych meczów e-sportowych. Bukmacher Total BET na tę okoliczność przygotował cashback w wysokości 50 PLN, z którego może skorzystać każdy gracz!

50 PLN na esport w Total BET!
50 PLN na esport w Total BET!

Totalbet stawia na e-sport

Jeżeli posiadasz konto w Total BET, nie musisz w żaden sposób zapisywać się do oferty specjalnej na esport. Twoim jedynym zadaniem jest zagranie kuponu, który będzie zawierał same typy na mecze w CS:GO oraz pokrewne.

Minimalna stawka kwalifikująca się do oferty to 20 PLN. Zwrot wynosi 50% zagranej sumy, tak więc do zdobycia jest od 10 do nawet 50 PLN!

Musisz pamiętać, że liczy się tylko obstawianie CS GO oraz innych esportowych gier, jakie są dostępne w ofercie organizatora promocji.

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie jest wymagane tworzenie długich „taśm”, by zgarnąć premię. Możesz postawić nawet zakład SOLO, jednak istotne jest, by był on zagrany z salda głównego, a nie bonusowego.

Kupon rozliczony po 1 października po godzinie 2.00 w nocy nie będzie zaliczany do tej oferty, co oznacza, że ewentualna przegrana nie będzie uprawniała do zgarnięcia cashbacku.

Zakłady bumacherskie na Esport stają się coraz popularniejsze. Wkrótce bukmacherzy na pewno będą organizować tego typu oferty jeszcze częściej! Będziemy informować was na bieżąco o wszelkich bonusach i nie tylko!

Szczegóły promocji od Total BET znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera www.totalbet.pl

————-

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button