Jaki bukmacher nie nakłada limitów?

Limity potrafią uprzykrzyć życie każdemu graczowi, a szczególnie tym, którzy grają na bardzo wysokie stawki. Czy istnieje jakiś bukmacher nienakładający limitów na konta klientów?

Jaki bukmacher nie nakłada limitów?
Jaki bukmacher nie nakłada limitów?

Firmy bukmacherskie nie mówią o tym wprost, ale prawda jest taka, że prawie każda z nich nakłada limity. Szczególnie narażeni są ci, co często wygrywają i grają na wysokie stawki. Na szczęście, istnieją sposoby, by sobie z tym radzić.

Przede wszystkim – starajmy się unikać gry za nietypowe kwoty. Zamiast 497 złotych postawmy równe 500. Nie grajmy też często mało popularnych typów, które okażą się później trafne. Możemy mieć dobre informacje z drugiej ręki, ale nie możemy pokazywać tego na każdym kroku.

Czy bukmacher ma prawo zażądać skanu dowodu?

Chociaż wyda się to niektórym głupie, dobrze jest od czasu do czasu u bukmachera… przegrać. Wygląda to – mniej więcej – tak, że raz na jakiś czas warto postawić kupon ze stratą. Oczywiście, nie chodzi o to, by jednym kuponem skreślić większość osiągniętego zysku.

Nie istnieje bukmacher, który by w ogóle nie nakładał limitów na graczy. Jeżeli jednak będziecie grać ostrożnie i stosować się do zasad, o jakich pisaliśmy, powinniście nie mieć problemów z różnego rodzaju ograniczeniami.

Na wielu forach internetowych można przeczytać o tym, że dość rzadko limity nakładane są przez markę LvBET oraz Etoto. Trudno zweryfikować te dane, ale być może przekonać się o tym na własnej skórze? ;)

Legalne obstawianie meczów przez internet – www.Etoto.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button