Betrally w Polsce. Bukmacher z licencją czy bez?

Jednym z dość znanych bukmacherów w ostatnim czasie jest Betrally. Wielu graczy zastanawia się, czy jest to bukmacher z licencją, a co za tym idzie – czy można u niego grać w Polsce.

Strona internetowa bukmachera Betrally nie jest dostępna w języku polskim. Dla niektórych może być to jasny sygnał, że strona jest niedostępna dla Polaków. I chociaż rzeczywiście jest to prawda, nie chodzi o to, w jakim języku dostępny jest portal, ale czy posiada on polską licencję na przyjmowanie zakładów online.

Betrally Polska działa cały czas, ale nadal w szarej strefie. Czy zmieni się to w najbliższym czasie? Ministerstwo Finansów nie informowało ostatnio o podmiocie z zagranicy, który starałby się o licencję. Oznacza to, że nic nie wskazuje na to, by opisywany przez nas tutaj bukmacher miał być legalny.

Obstawianie meczów za bonus powitalny

Nie ma co ukrywać, że bukmacherzy niedostępni w Polsce cały czas starają się robić wszystko, by szerokim łukiem omijać nasze prawo i wykorzystywać nieświadomość niektórych graczy. Polskie władze starają się wyłączać dostęp do niektórych portali, ale udaje im się to z bardzo różnym skutkiem.

Jeżeli dawno nie obstawialiście, a chcielibyście sprawdzić jak działa to w przypadku legalnych bukmacherów, juz teraz możecie odebrać bonus Etoto, który jest dostępny dla każdego nowego klienta!

A jakie jest wasze zdanie na temat bukmachera Betrally? Chcielibyście, by był on dostępny w naszym kraju czy raczej nie? ;)

Legalne obstawianie meczów – www.eFortuna.pl!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button