Bukmacher eWinner. Jakie oferuje promocje?

Marka bukmacherska eWinner jako dwunasta w naszym kraju otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych online. Co znajduje się w jej ofercie? 

Bukmacher eWinner. Jakie oferuje promocje?
Bukmacher eWinner. Jakie oferuje promocje?

O tym, że eWinner stał się legalnym bukmacherem dowiedzieliśmy się pod koniec października 2018 roku. Mimo iż strona tej marki jeszcze nie funkcjonuje, wielu graczy już teraz zaczyna szukać informacji o tym, czego można spodziewać się po nowym podmiocie w branży.

Rzecz jasna, nie są nam jeszcze znane takie szczegóły jak eWinner kod bonusowy i tym podobne. Nie wiadomo też, jaką premię na start będzie ten bukmacher oferował i kiedy dokładnie wystartuje ze swoją ofertą.

Prawdopodobnie eWinner od samego początku będzie miał dla graczy do zaoferowania zakłady na sport i obstawianie live. Wielu liczy też na Wirtualne Sporty, sporo promocji i przynajmniej kilka solidnych metod płatności.

https://bet.org.pl/bukmacher-total-bet-kod-promocyjny-2018/

Przedstawiciele nowego polskiego bukmachera na razie milczą w sprawie swoich planów na przyszłość. Obiecujemy informować was na bieżąco o wszelkich zmianach zachodzących w tej sprawie. Oczywiście, nie omieszkamy wam także napisać, gdy eWinner już pozwoli na rejestracje kont!

Na pewno cieszy fakt, że legalni bukmacherzy w Polsce to już nie tylko kilka firm na krzyż. Liczymy na to, iż z każdym kolejnym rokiem będzie pod tym względem coraz lepiej. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że te nowe podmioty będą miały coś ciekawego do zaoferowania! ;)

Chcesz grać legalnie już teraz? www.eToto.pl!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button