Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w internecie – poradnik

W pobliżu Twojego domu albo mieszkania nie ma żadnego punktu stacjonarnego? A chcesz obstawiać zakłady sportowe, które są coraz popularniejsze w naszym kraju? W tym położeniu jest na szczęście skuteczne drugie wyjście. Wszak masz okazję grać w sieci. Jakie firmy bukmacherskie online wybierać? Co warto tam obstawiać, jeśli chodzi o dyscypliny? Dlaczego nie powinno się zaś typować taśm, czyli bardzo rozbudowanych zakładów akumulowanych?

Jakie zakłady bukmacherskie wybrać?

Selekcja na tej płaszczyźnie jest szalenie istotna. Bardzo dużo osób wybiera podmioty hazardowe pierwsze z brzegu. Nie jest to zaś polecane. Wszak każda firma bukmacherska powinna być wcześniej dokładnie sprawdzona. Zwłaszcza w kontekście legalnego działania. Zakłady bukmacherskie będą mogły być potem obstawiane bez obaw o łamanie jakichkolwiek przepisów itp. Jak weryfikować takie sprawy? Np. na stronie internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. W razie czego możesz również samodzielnie sprawdzić Rejestr Domen Zakazanych. To nie koniec.

Można ewentualnie korzystać z rozmaitych rankingów podmiotów hazardowych. W końcu profesjonalne klasyfikacje z tej kategorii zapewniają fachowe usługi. Przedstawiają zatem tylko takie podmioty z tej branży, które są legalne. A w tym gronie znajduje się np. firma bukmacherska Etoto. Jest ona bardzo popularna. Ten podmiot hazardowy (promowany m.in. przez Mateusza Borka) zapewnia na start bonus 200% do 200 PLN. Gdzie jeszcze warto mieć swoje internetowe konta bukmacherskie? Chodzi o STS, Fortunę, Fuksiarza, Betfan, Betclic itd. Wszystkie te podmioty hazardowe są legalne. Dodatkowo możesz zapewnić sobie atrakcyjne warunki na dzień dobry, jeśli chodzi o oferowane promocje.

Które dyscypliny grać?

Zakłady sportowe to tylko pozornie „łatwy kawałek chleba”. W praktyce nie ma już aż tak bardzo kolorowo… Aby wychodzić tutaj na swoje i nie dokładać do interesu, musisz przede wszystkim obstawiać we właściwy sposób. Rekomenduje się typowanie tylko jednej dyscypliny. Czasami dobrze byłoby to nawet zawęzić do poszczególnych rozgrywek. Z czego to jednak wynika? Jeśli skupisz się na jednej kwestii, to będziesz miał więcej czasu, by dowiedzieć się o danym zagadnieniu wszystkich kluczowych informacji. A przepływ wiadomości jest naprawdę spory. Trudno byłoby za tym nadążyć, gdybyś chciał obstawiać np. kilka sportów jednocześnie. Jak skupisz się na jednej „działce”, to będzie Ci po prostu łatwiej efektywnie typować zakłady bukmacherskie.

Dlaczego pod żadnym pozorem nie można obstawiać taśm?

Każda profesjonalna firma bukmacherska oferuje tutaj uniwersalne usługi. Możesz zatem obstawiać single, duble, a także właśnie taśmy. Ta ostatnia opcja jest natomiast szczególnie odradzana. Taśmy to kupony akumulowane składające się nawet z kilkudziesięciu wydarzeń – w skrajnych przypadkach. Każde z nich musi wejść, by kupon był wygrany. Są zaś na to małe szanse, dlatego trzymaj się od takich opcji możliwie jak najdalej.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button