Wtorkowy bonus 200 PLN w Superbet. Jak zdobyć?

W każdy wtorek osoby zarejestrowane w Superbet mogą zyskać aż 200 PLN na obstawianie. Co należy zrobić, by zdobyć te środki? Wystarczy… typować mecze!

Wtorkowy bonus 200 PLN w Superbet. Jak zdobyć?
Wtorkowy bonus 200 PLN w Superbet. Jak zdobyć?

Promocje w Superbet. Dla klientów zawsze dodatkowe bonusy!

Legalny bukmacher Superbet znany jest z tego, że organizuje bardzo wiele promocji dla swoich klientów. Każdy zarejestrowany na stronie www.Superbet.pl może skorzystać w jednym tygodniu z przynajmniej kilku akcji specjalnych. Jedna z nich odbywa się regularnie we wtorki i pozwala na zgarnięcie nawet 200 PLN!

Opisywana przez nas promocja obowiązuje aż do odwołania. Można dzięki niej otrzymać 200 PLN raz na 7 dni, a więc nie musimy ograniczać się tylko i wyłącznie do pojedynczego skorzystania z oferty. Co bardzo ważne, nie ma tutaj skomplikowanych zasad: wszystko sprowadza się jedynie do zawierania zakładów.

Betfan cashback - bonus powitalny 2021
Betfan cashback – bonus powitalny 2021

Ile wynosi bonus? W tym przypadku może to być nawet 200 PLN. Wartość premii zależy od sumy stawek, jaką wykorzystamy przy wtorkowym typowaniu. Bierze się pod uwagę kwoty netto – warto mieć to na uwadze, by nie dochodziło do nieporozumień!

Jak otrzymać 200 PLN od Superbet w każdy wtorek?

W zależności od tego, ile postawimy w dany wtorek, będziemy mogli otrzymać od 15 do nawet 30% premii liczonej od łącznych stawek netto. Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się na odpowiednich kontach w ciągu 48 godzin od zakończenia akcji.

Jak czytamy na oficjalnej stronie bukmachera Superbet, do zdobycia są następujące premie:

  • 15% w przypadku grania za 50 -199 PLN
  • 20% w sytuacji, gdy postawimy od 200 PLN do 299 PLN
  • 25% bonusu przy stawkach 300 PLN – 499 PLN
  • 30% bonusu dla każdego, kto łącznie wykorzystał minimum 500 PLN!
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku osiągnięcia maksymalnej kwoty bonusu nie można w tym samym dniu ubiegać się o kolejny bonus z tej oferty. Na skorzystanie z kolejnej musimy poczekać 7 dni.

UWAGA! Tylko kupony AKO są brane pod uwagę. Kurs pojedynczy nie może wynosić mniej niż 1.60, natomiast ogólny musi mieć wartość co najmniej 2.50.

Nowi w Superbet grają bez ryzyka przez 7 dni!

Bonus powitalny w Superbet
Bonus powitalny w Superbet

7 dni oczekiwania na kolejny wtorkowy bonus to sporo? A dokładnie przez tyle można grać bez ryzyka po założeniu darmowego konta na stronie internetowej www.Superbet.pl. Dla nowo zarejestrowanych nie został przygotowany żaden limitowany kod promocyjny, ale za to do zgarnięcia są aż trzy premie ekstra!

W Superbet bonus powitalny to także 100% bonusu przy pierwszej wpłacie do 50 PLN i wyjątkowy freebet (darmowy zakład) o wartości 34 PLN. W przypadku grania bez ryzyka do odebrania jest zwrot, który może wynieść maksymalnie 500 PLN.

Granie u bukmachera Superbet jest w stu procentach legalne. Oferta tej marki dostępna jest też w aplikacji mobilnej, którą pobrać można na systemy iOS oraz Android. Każdy powinien w tym miejscu znaleźć coś dla siebie, gdyż promocji do odebrania jest naprawdę wiele – potwierdzają to opinie typerów.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button