Walka kobiety z mężczyzną. Zakłady na galę Najmana MMA-VIP 3

Pod koniec października dojdzie do pierwszej w Polsce walki MMA między kobietą a mężczyzną. Starcie odbędzie się na gali Marcina Najmana pod nazwą MMA-VIP 3. Zakłady online można obstawiać już teraz!

Walka kobiety z mężczyzną. Zakłady na galę Najmana MMA-VIP 3
Walka kobiety z mężczyzną. Zakłady na galę Najmana MMA-VIP 3

Gala MMA-VIP 3. Kiedy, gdzie, jak kupić bilety?

Pojedynki na galach takich jak MMA-VIP 3 cały czas wzbudzają mnóstwo kontrowersji, ale to dzięki temu cieszą się tak dużym zainteresowaniem, a z każdą kolejną odsłoną coraz lepiej się sprzedają i pozwalają organizatorom na zarabianie większych pieniędzy. Marcin Najman, którego nikomu przedstawić na pewno nie trzeba, przygotował już wiele interesujących zestawień, ale to zapowiadane na 29 października będzie dla wielu najgorętsze ze wszystkich.

Po raz pierwszy w Polsce dojdzie do pojedynku kobiety z mężczyzną. Kibice cały czas szukają informacji na temat tego, kto będzie brał udział w tym wydarzeniu oraz kiedy dokładnie będzie miało miejsce. Data została już podana wyżej, więc nie jest żadną tajemnicą, kiedy się odbędzie. Jeżeli chodzi o start, to zaplanowano go na godzinę 19, a wszystko będzie miało miejsce w Częstochowie w Hotelu Scout.

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bilety na galę MMA-VIP 3 dostępne są cały czas w sprzedaży. Ceny wejściówek zaczynają się od 100 złotych, dlatego dosłownie każdy może pozwolić sobie na stanie się częścią tego wydarzenia. Jak pokazują typy na MMA VIP 3, nie w każdym starciu faworyt jest już dobrze znany.

Walka kobiety z mężczyzną. Kto walczy?

Podczas MMA-VIP 3 dojdzie aż do dwóch pojedynków mieszanych. To oznacza, iż walka kobiety z mężczyzną będzie w podwójnej dawcę dla wszystkich fanów freak fightów. Kto w tych pojedynkach weźmie udział? Osoby będące na bieżąco ze światem internetu nie powinny mieć żadnych problemów z rozpoznaniem tych postaci.

W karcie walk wpisany jest pojedynek Michał „Polski Ken” Przybyłowicz – Wiktoria Domżalska i to właśnie będzie jedna z kobieco-męskich potyczek. W drugiej z kolei wystąpi Urszula Siekacz, której rywalem będzie Piotr Muaboy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oprócz podanych wyżej osób na gali MMA-VIP 3 zobaczymy jeszcze następujące zestawienia:

 • Remi Gruchała – Paweł „Scarface” Jendruczko
 • Dariusz „Lew” Kaźmierczuk – Marek Molak
 • Damian „Damiano Cygano” Kamowski – Daniel „Achtung” Wrześniewski
 • Kazik Klimat – Maciej „GSP” Gandziarowski
 • Marcin Najman – Ryszard „Szczena” Dąbrowski
 • Michał ” Wampir” Pasternak – Kornel ” Korniko ” Zapadka
 • Kamil Gmosiński – Piotr ” Henio” Szczygieł

Wiele osób może szokować to, że po raz kolejny zobaczymy w akcji Marcina Najmana. „El Testosteron” zapowiadał już swoje odejście ze sportu wielokrotnie, więc chyba żadna jego kolejna deklaracja w tej kwestii nie będzie już przez nikogo brana szczególnie poważnie. Jego pojedynek z jednym z bohaterów „Chłopaków do wzięcia” jest swego rodzaju medialnym hitem i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Mua Boy walka. Czy uda mu się wygrać? Oto kursy bukmacherów!

Piotr Lisowski, którego bardziej w internecie kojarzy się pod pseudonimem Mua Boy zmierzy się pod koniec października z Uruszulą Siekacz. Jego rywalka znana była do tej pory z siłowania się na rękę, tak więc nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dysponuje odpowiednią siłą do startowania w MMA. Po kursach bukmacherskich widać wyraźnie, że to właśnie kobieta jest faworytką do wygrania kobieco-męskiego pojedynku na MMA-VIP 3. Kurs na Siekacz to zaledwie 1.25. Walkę tę można obstawiać na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta u bukmachera Fortuna, powinien wiedzieć, że do wpisania jest na start kod promocyjny „BETONLINE„. Dzięki niemu można zgarnąć premię 20 PLN bez depozytu na start. Oprócz tego otrzymać można jeszcze do 600 PLN jako zakład bez ryzyka, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić swoje typy na MMA-VIP 3 za sporą stawkę. Przy drugiej wpłacie można jeszcze otrzymać do 2100 PLN ekstra w postaci premii 100%!

 • Walkę wygra Urszula Siekacz – kurs 1.25
 • Walkę wygra Piotr „Muaboy” Lisowski – kurs 3.21

Obstawiać ten pojedynek można do 29 października do godziny 18.

MMA-VIP 3 typy - kupon Fortuna
MMA-VIP 3 typy – kupon Fortuna

Polski Ken w MMA. Jakie kursy na „gwiazdora” internetu?

Polski Ken to więcej niż osoba kontrowersyjna i także jego zobaczymy podczas MMA-VIP 3. Michał Przybyłowicz, o którym mowa, weźmie udział w następnym pojedynku kobiety z mężczyzną podczas MMA-VIP 3. Kim będzie jego rywalka?

Zgodnie z tym, co przedstawia oficjalna rozpiska MMA-VIP 3, Polski Ken zmierzy się z Wiktorią Domażalską. Nie jest to postać znana z social mediów, jednak na swój sposób od dawna związana z freak fightami. W sieci przeczytać można o niej niewiele poza tym, że jest zawodniczką profesjonalnej organizacji wrestlingowej, a jej ojcem jest były pięściarz Tomasz Domażalski, który jest bardzo dobrym znajomym Marcina Najmana.

Polski Ken poradzi sobie z Domażalską? Tutaj także bukmacherzy nie mają wątpliwości, że górą będzie kobieta. Kurs na przedstawicielkę płci pięknej to 1.45, natomiast na Przybyłowicza – 2.37. Jak to przekłada się na konkretne pieniądze?

 • Jeżeli postawimy na „Polskiego Kena” 150 złotych, to będziemy mogli wygrać 312 złotych.
 • Stawiając 150 złotych na Domażalską, stajemy przed szansą wygrania 191 złotych

Jak przedstawiają się kursy na inne pojedynki zaplanowane na 29 października? To można sprawdzić w dowolnym momencie, wchodząc na www.eFortuna.pl.

Jeżeli ktoś postawi 1000 złotych na obie panie występujące podczas trzeciej edycji MMA-VIP i obie z nich wygrają, zyska 1592 złote!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button