Puchar Polski z bonusem. 50 PLN od Totolotka dla wszystkich typerów!

Kto pożegna się w tym tygodniu z rozgrywkami Pucharu Polski, a kto będzie grał dalej? 50 PLN od bukmachera Totolotek to znakomita okazja do tego, by sprawdzić się w obstawianiu meczów na rodzimym podwórku!

Puchar Polski z bonusem. 50 PLN od Totolotka dla wszystkich typerów!
Puchar Polski z bonusem. 50 PLN od Totolotka dla wszystkich typerów!

Puchar Polski z premią. Ekstra kasa bukmacherska!

Bukmacher Totolotek przygotował premię, którą może zgarnąć każdy gracz. Bonus wymyślono tak, by dostępny był nawet dla tych, którzy dopiero od niedawna korzystają z usług Totolotka albo nawet przed chwilą założyli konto typerskie!

Jak dostać 50 PLN? Kwota bonusu zależy od tego, za ile postawisz kupon z meczami Pucharu Polski. Przygotowany bonus to 50% wartości stawki i maksymalnie może wynieść pół stówy albo mniej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nie trzeba zapisywać się do tej promocji. To ogromna zaleta, bo wszyscy mogą skorzystać z premii, a sama kwalifikacja nie jest wyjątkowo skomplikowana bądź czasochłonna. Co najważniejsze, wszystko sprowadza się po prostu do postawienia kuponu, a przecież właśnie to codziennie robią wszyscy obstawiający!

W meczach 1/16 finału Pucharu Polski, których dotyczy opisywana akcja bonusowa, czeka kibiców wiele hitów. Najlepszym przykładem może być prawdziwy klasyk – pojedynek Widzewa Łódź z Legią Warszawa. To spotkanie już 30 października!

50 PLN na obstawianie. Tylko do 31 października!

Liczą się dla ciebie tylko szczegóły? Poznaj już teraz wszystkie ważne informacje w pigułce:

  • Minimalna stawka kwalifikacyjna to 50 PLN
  • Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się tylko mecze Pucharu Polski
  • bonus jest przyznawany dopiero po rozliczeniu kuponu
  • Liczą się zakłady zagrane do dnia 31 października

A co, gdy nie posiada się jeszcze konta w Totolotku, a więc nie można stawiać na piłkę nożną na tej stronie internetowej? Żaden problem, bo rejestracja to na ten moment dosłownie kilka chwil. Jakby tego było mało, każdy „świeżak” może liczyć na ekstra premię na start!

Tylko obecnie bonus powitalny Totolotek wynosi do 1000 złotych. Premia to 100% wartości pierwszego przelewu dokonanego na konto typerskie na stronie lub w aplikacji Totolotek.

💰 Bonus powitalny Totolotek 💰
1000 PLN na start

  1. Rejestracja na www.Totolotek.pl
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty
  3. Odebranie bonusu 100% do 1000 PLN!

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button