Mobilny bonus 40 PLN na KSW 51 w STS!

Oficjalny bukmacher KSW 51 przygotował mobilny bonus w aplikacji. Teraz każdy gracz może liczyć na premię 40 PLN. W jaki sposób można ją odebrać?

Mobilny bonus 40 PLN na KSW 51 w STS!
Mobilny bonus 40 PLN na KSW 51 w STS!

Mobilny bonus od STS

KSW 51 już 9 listopada. Bukmacher STS, oficjalny partner tej imprezy, przygotował dla swoich graczy wyjątkowy bonus w wysokości 40 PLN. Co należy zrobić, by zgarnąć tę kasę?

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Zadanie gracza polega tylko na pobraniu po raz pierwszy aplikacji mobilnej STS. Program na smartfony dostępny jest na urządzenia z systemami iOS oraz Android – pobrać go można za darmo, bezpieczne oraz legalnie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Uwaga! Ta promocja jest dostępna jedynie dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji korzystać z aplikacji. Premia nie jest dostępna dla osób mających za sobą pobranie oraz obstawianie w mobilnej wersji STS.

Bonus dostaje się automatycznie. Znaleźć go można w sekcji „Bonusy i akcje”, który znajduje się w bocznym menu aplikacji.

Na jedno konto przypada maksymalnie jeden zwrot. Wszystkie pieniądze można odebrać do dnia 10 listopada, czyli po prostu do końca najbliższej niedzieli.

STS granie na telefonie

Aplikacja mobilna STS dostępna jest w AppStore w przypadku urządzeń marki Apple oraz na oficjalnej stronie internetowej bukmachera w przypadku instalki na system Android. Program jest bezpieczny, jednak Google nie pozwala na pobieranie tego rodzaju aplikacji ze swojego wirtualnego sklepu.

Granie na telefonie to bardzo wygodna opcja. Dzięki niej możliwe jest stawianie kuponów nawet daleko poza domem albo po prostu na kanapie przed telewizorem. Do używania apki wystarczy darmowe konto typerskie oraz połączenie z internetem!

MOBILNY BONUS NA KSW 51 OD STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Założenie darmowego konta na www.STS.pl
  2. Pobranie aplikacji STS na iOS lub Android
  3. Logowanie
  4. Przejście do sekcji BONUSY I AKCJE
  5. Akceptacja i odbiór 40 PLN na obstawianie

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button