Bezpieczne 14 PLN w STS na Polska – Słowenia

Polska – Słowenia będzie ostatnim meczem reprezentacji trenera Brzęczka w tym roku. Bukmacher STS na to wydarzenie przygotował bezpieczny zakład w wysokości 14 PLN. Już teraz można poznać szczegóły na ten temat!

Bezpieczne 14 PLN w STS na Polska - Słowenia
Bezpieczne 14 PLN w STS na Polska – Słowenia

STS bezpieczny kupon

W ramach oferty specjalnej gracze otrzymują możliwość ubezpieczenia kuponu na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020. Nie trzeba zapisywać się do bonusu – wystarcza zagranie odpowiedniego kuponu, czyli takiego o odpowiedniej stawce i ze specjalnym zakładem.

STS bierze pod uwagę tylko kupony z zakładami przedmeczowymi. Stawka musi wynosić dokładnie 28 PLN, a w zakładzie musi znaleźć się specjalny typ na to, że Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, natomiast Polska strzeli Słowenii co najmniej trzy bramki.

W przypadku nietrafienia kuponu, gracz uprawniony jest do odebrania zwrotu w wysokości 14 PLN. Dodatkowe środki powinny pojawić się na kontach odpowiednich osób do 26 listopada.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Mecz Polska – Słowenia bez ryzyka

Oferta jest dostępna przede wszystkim dla tych, którzy są już zarejestrowani na stronie www.STS.pl. W razie braku konta można bardzo szybko założyć nowe i tym samym mieć szansę na korzystanie z licznych bonusów, w tym specjalnych na start!

Każdy nowo zarejestrowany dostaje od STS 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„, a przy pierwszej wpłacie nawet dodatkowe 1200 PLN. Jeszcze mało? Do meczu Polska – Słowenia do odebrania jest zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN!

Reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem wtorkowego meczu przeciwko Słowenii. Czy jednak na tyle, by w meczu zdobyć aż trzy gole i nie stracić ani jednego? Każdy musi na to pytanie odpowiedzieć sobie we własnym zakresie.

Oferta specjalna na mecz Polaków. Jak obrócić bonus STS?

STS bonus przygotowany został z myślą o każdym typerze. Na jedno konto można dostać tylko jeden prezent, który nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 14 PLN. A oto jak wygląda STS obrót bonusem:

Dostając 14 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie premiowym na kwotę 42 PLN. Do obrotu wliczają się stawki ze zwycięskich kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button