Combi Crush, czyli 50 PLN od Betclic na Ligę Mistrzów!

Promocja Combi Crush pozwala graczom na zdobycie 50 PLN od Betclic na Ligę Mistrzów. Masz już swoje typy na zbliżające się pojedynki w Champions League?

Combi Crush, czyli 50 PLN od Betclic na Ligę Mistrzów!
Combi Crush, czyli 50 PLN od Betclic na Ligę Mistrzów!

Zwrot w Betclic na Ligę Mistrzów

Oferta specjalna o nazwie Combi Crush to szansa na spróbowanie swoich sił w obstawianiu pokaźnych kuponów. Promocja obowiązuje w dniach 16-18 września i obowiązuje na typy z piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Gracz musi zapisać się do tej akcji, jeśli chce mieć szansę na zdobycie dodatkowych środków. Combi Crush łatwo znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera, gdzie jednocześnie można zapisać się do bonusu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak zgarnąć 50 zł w Betclic?

Na czym polega promocja? Gracze stawiają w niej kupon na mecze Ligi Mistrzów i mogą jednocześnie liczyć na zwrot w przypadku przegranej. Kwalifikują się tylko kupony zagrane za co najmniej 50 złotych, gdzie kurs wynosi minimum 5.0, a postawionych jest co najmniej 5 meczów z Ligi Mistrzów.

Nie jest istotne to, ile typów okaże się przegranych, ani to, czy gracz postawił kupon LIVE czy przedmeczowy. Na jedno konto można dostać w Betclic bonus powitalny.

Dodatkowe środki przelane zostaną odpowiednim osobom do końca 19 września, czyli czwartku po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. 50 złotych jest stałą kwotą zwrotu – nie może wynieść ona ani więcej, ani mniej.

Brak konta w Betclic? Na ten moment bonus powitalny to nawet 510 złotych! Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic brzmi „KOD510„, a dla nowych graczy przygotowano zwrot od przegranej w pierwszym postawionym kuponie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button