Gdzie dobre kursy bukmacherskie na KSW 50?

KSW 50 już 14 września na Wembley w Londynie. Gdzie kursy bukmacherskie na to wydarzenie są najlepsze? Warto porównać ofertę buków jeszcze przed samą galą!

Gdzie dobre kursy bukmacherskie na KSW 50?

KSW 50 typy. Gdzie obstawiać?

Dostępne w internecie na KSW 50 typy wskazują na to, że prawie każdy pojedynek ma swojego głównego faworyta. Nawet w pojedynkach o pas wiele wydaje się przesądzone, chociaż – oczywiście – wszyscy liczą na sporo niespodzianek i zwrotów akcji.

Kursy bukmacherskie na KSW 50 dostępne są u wszystkich bukmacherów legalnych w naszym kraju. Gdyby było inaczej, byłoby to z pewnością spore zaskoczenie, bo opisywane przez nas wydarzenie cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. A to przecież dla bukmacherów doskonała wiadomość!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Trudno wskazać jedną markę, gdzie najlepsze kursy na KSW 50 są dostępne. Taka strona po prostu nie istnieje, a to dlatego, że do każdego pojedynku wystawiane są inne notowania. Dobrze więc najpierw sprawdzić, na kogo chce się zagrać, a dopiero później sprawdzać, gdzie zrobić to najlepiej.

Oficjalnym bukmacherem gali KSW 50 jest STS. Ten legalny bukmacher posiada w ofercie kursy na wszystkie pojedynki, a przy tym na start daje nowym graczom 29 PLN bez depozytu jako freebet. Aby otrzymać wyjątkowy prezent na start, wystarczy przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE„.

Bonus na KSW 50 w STS!

Uwaga! Wpłata numer jeden daje w STS dodatkowy bonus i jest to doładowanie konta ekstra 100% aż do kwoty 1200 PLN! Nie trzeba się w ogóle zapisywać do tego bonusu, gdyż jest on dostępny dla wszystkich i cały czas.

Obstawianie KSW na pewno będzie w najbliższym czasie tematem numer jeden na forach bukmacherskich i nie tylko. Dobrze jest być na bieżąco z formą konkretnych uczestników i czytać opinie typerów, którzy wiedzą sporo o MMA i wcale nie ukrywają posiadanych przez siebie informacji.

Niestety, KSW 50 nie będzie dostępne w platformie STS TV. Darmowe transmisje dla tego wydarzenia nie są dostępne – aby oglądać galę potrzebne jest wykupienie dostępu do transmisji w systemie PPV. Koszt to 40 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button