Bezpieczny zakład na e-sport w Fortunie. Wygrana albo zwrot – innej opcji nie ma!

Nie będzie w weekend brakować wydarzeń esportowych do obstawiania. Z tej okazji w Fortunie do zgarnięcia jest bezpieczny zakład, na którym gracz po prostu nie może stracić. Wygrana albo zwrot – w tym przypadku są tylko takie dwa scenariusze!

Bezpieczny zakład na e-sport w Fortunie. Wygrana albo zwrot - innej opcji nie ma!
Bezpieczny zakład na e-sport w Fortunie. Wygrana albo zwrot – innej opcji nie ma!

Bonus na e-sport. Fortuna nagradza przegranych

DreamHack Masters Malmo w CS:GO czy Mistrzostwa Świata League of Legends, a może jeszcze coś innego? Warto przyjrzeć się temu, jakie są na ten weekend typy na esport i następnie sprawdzić aktualną ofertę bukmachera Fortuna. Tym bardziej, iż tym razem nie da się przegrać!

W ramach opisywanej oferty można zgarnąć zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu kwalifikacyjnego. Minimalna stawka zaliczana w tej promocji to 20 PLN brutto, ale gracz może także postawić więcej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Teraz nie trzeba martwić się przegraną – Fortuna wie, dlaczego!

Fortuna dla każdego uczestnika przygotowała po jednym zwrocie w wysokości 20 PLN. Do oferty kwalifikują się następujące kupony:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Przynajmniej jeden typ na e-sport
  • Kupony rozstrzygnięte do końca 6 października
  • SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Tylko oferta LIVE!
  • Możliwość obstawiania w aplikacji lub na stronie WWW

Do promocji wliczają się kupony postawione w ten weekend, czyli od 4 do 6 października. Wcześniej zakłady gracza nie będą brane pod uwagę przez organizatora, podobnie jak nie będą się tutaj liczyć typy z oferty przedmeczowej (pre-match). Pamiętajcie – liczy się tu przede wszystkim obstawianie esportu!

Aby obstawiać e-sport w Fortunie, wystarczy darmowe konto typerskie. Można założyć je w każdej wolnej chwili, a to z ciągle aktywnym kodem promocyjnym „BETONLINE„. Bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych to nawet ponad 1000 PLN na dobry początek obstawiania!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button