Czy można grać w Keno w internecie? Tak, a to wszystko naprawdę proste!

Bukmacherzy internetowi to nie wszystko. Totalizator Sportowy od pewnego czasu w portalu Lotto online udostępnia graczom możliwość stawiania na Keno w internecie! Jak dokładnie to działa, co jest do zdobycia i kiedy odbywają się losowania?

Czy można grać w Keno w internecie? Tak, a to wszystko naprawdę proste!
Czy można grać w Keno w internecie? Tak, a to wszystko naprawdę proste!

Keno granie przez internet

Skąd ta popularność Keno, dlaczego tak wiele osób pyta się o to, jak grać w Keno przez internet? Przede wszystkim chodzi o szybkość losowań – tutaj mamy wyniki co 4 minuty, a do zdobycia jest w każdym losowaniu nawet 2000000 PLN!

Pojawienie się w ofercie Lotto online produkcji Keno jest bardzo dobrą wiadomością dla miłośników stawiania liczb i zdobywania dużej kasy. Można tu obstawiać do 10 liczb i postawić 2 złote lub więcej. Najważniejsze jest jednak to, iż szansa na kasę jest co 4 minuty!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Keno to odpowiednik międzynarodowy dawnego Multilotka. Zasady są prawdopodobnie wszystkim znane, ale w każdej chwili można je sobie przypomnieć. Na stronie do grania w Lotto w internecie dostępne są instrukcje do wszystkich dostępnych gier.

Keno online. Lotto w internecie dla każdego!

Każdy może grać w Keno tak, jak tylko ma na to ochotę. Dostępne jest tutaj obstawianie na chybił trafił, ale także można dokonać wyboru liczby wytypowanych we własnym zakresie. Ciekawą opcją jest też subskrypcja zakładu, która pozwala na granie ciągle tego samego kuponu przez określoną liczbą losowań.

Na pewno granie w keno online ma szansę być jednym z najchętniej wybieranych zajęć przez fanów gier liczbowych. Pozostaje czekać na to, jak rzeczywiście rynek przyjmie tę produkcję – wyjątkowo jesteśmy spokojni o to, że będzie z tym bardzo dobrze.

Każdy woli grać nieco inaczej i pewnie właśnie dlatego Keno cieszy się tak dużym zainteresowaniem – daje spore pole manewru każdemu graczowi i nie narzuca zasad w dosłownym tego słowa znaczeniu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button