Betclic powiększa wygrane na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!

Do 50% wygranych więcej na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020! Oto przygotowana przez bukmachera specjalna promocja na wrześniowe zmagania o miejsca na mistrzostwach Europy!

Betclic powiększa wygrane na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!
Betclic powiększa wygrane na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!

Powiększone wygrane w Betclic Polska

Bukmacher internetowy Betclic wymaga od gracza zapisania się do promocji. Aby to zrobić, trzeba wejść do odpowiedniej zakładki na stronie Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”. Cały proces zajmuje dosłownie kilka sekund.

W ofercie specjalnej do zdobycia są powiększone wygrane w kuponach promocyjnych. Im lepiej reprezentacja Polski zaprezentuje się we wrześniowych meczach, tym pokaźniejszy bonus będzie można otrzymać. A oto, jak dokładnie wyglądają szczegóły:

  • 1 wygrany mecz Polski = 25% więcej wygranych
  • 2 wygrane mecze Polski = 50% więcej wygranych
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja Betclic na eliminacje Euro 2020!

Do promocji kwalifikują się tylko kupony pojedyncze na mecze reprezentacji Polski ze Słowenią oraz Austrią. Kupony muszą być rozliczone w dniach 6-9 września, bo właśnie w tych dniach aktywna jest akcja bonusowa.

Promocyjny zakład musi być zagrany za co najmniej 20 złotych i nie może zawierać żadnych innych meczów poza spotkaniami reprezentacji Polski. Stawka minimalna to 1.50.

Kto jeszcze nie ma konta na stronie bukmachera Betclic, może założyć je legalnie i bez weryfikacji danych. Tylko na początku można wykorzystać Betclic kod promocyjnyKOD500” – dla nowych graczy przygotowano nawet 500 złotych zwrotu od przegranego pierwszego kuponu zagranego w Betclic.

Interesują cię inne przygotowywane przez Betclic promocje? Na łamach naszej strony na bieżąco informujemy o najważniejszych bonusach i akcjach specjalnych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button