Ponad 1000 zł do zdobycia na stronie marki Ewinner. Legalny bukmacher z premią na start!

Nawet 1150 złotych można otrzymać przy założeniu konta u legalnego bukmachera Ewinner. Jak otrzymać premię na start? Podajemy istotne szczegóły dla każdego miłośnika obstawiania!

Ponad 1000 zł do zdobycia na stronie marki Ewinner. Legalny bukmacher z premią na start!

Promocja powitalna na Ewinner.pl – co do zdobycia?

Oferta specjalna Ewinner przygotowana została dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane u tego bukmachera. Założenie konta to tylko kilka chwil, a wszystko odbywa się w stu procentach legalny sposób.

Bukmacher Ewinner działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów. Jego promocja powitalna to kasa do zgarnięcia w formie zakładu bez ryzyka oraz premii po dokonaniu wpłaty. Do odebrania jest nawet 1150 złotych!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jaki jest bonus powitalny w Ewinner?

Ile można otrzymać i za co? Tuż po założeniu konta do zdobycia jest Zakład Bez Ryzyka do kwoty 150 złotych. Jeżeli gracz postawi kupon, który okaże się nietrafiony, otrzyma pełny zwrot postawionej stawki.

A to jeszcze nie jest wszystko! Bonus za II oraz III wpłatę to dokładnie 100% aż do kwoty 500 złotych. Wystarczą więc dwa przelewy, by otrzymać łącznie nawet 1000 złotych ekstra na obstawianie meczów online!

Legalny bukmacher Ewinner proponuje premię na start wszystkim nowo zarejestrowanym, ale na tym jeszcze nie koniec – cały czas do zdobycia są także inne promocyjne środki. Aktualna oferta jest na bieżąco odświeżana na oficjalnej stronie!

Być może jeszcze nie słyszałeś o Ewinner. Nic dziwnego, bowiem jest to jedna z najnowszych firm bukmacherskich na naszym rynku. Na pewno z biegiem czasu będzie o niej więcej w sieci. Możemy jednak już teraz was zapewnić, że granie na tej stronie internetowej jest jak najbardziej zgodne z prawem!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button