Betclic daje 60 PLN w tym tygodniu! Co trzeba zrobić?

Na stronie bukmachera Betclic pojawiły się dwie promocje, dzięki którym można zdobyć 60 PLN na obstawianie. Dowiedz się juz teraz, co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus!

Betclic daje 60 PLN w tym tygodniu! Co trzeba zrobić?
Betclic daje 60 PLN w tym tygodniu! Co trzeba zrobić?

Betclic bonus 60 PLN

Betclic Polska ma coś zarówno dla miłośników obstawiania live, tenisa, a także tych, dla których zakłady ważne są jedynie wtedy, gdy znajdują się w niej przynajmniej dwa typy.

W ramach promocji „Misja: Kupon wielokrotny” do zdobycia jest 60 PLN za postawienie trzech wygranych kuponów wielokrotnych za stawkę co najmniej 20 złotych i kursem 3.00 lub więcej.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Oferta specjalna „Misja: Tenis na żywo” to premia 60 PLN za postawienie trzech wygranych kuponów SOLO z typem z dowolnego wydarzenia tenisowego. Kurs minimalny 2.00, a stawka – 20 PLN.

Misje bukmacherskie. Bonusy na start

Do każdej z promocji trzeba się zapisać. Jeżeli nie zarejestrujesz się do bonusu, nie będziesz mógł go otrzymać.

Akcje trwają do 28 lipca, natomiast dzień później premie zostaną przelane na konta odpowiednich graczy.

Przypominamy, że obstawianie w Betclic jest jak najbardziej legalne, a to oznacza, że korzystanie z tej oraz innych promocji jest jak najbardziej zgodne z prawem i bezpieczne!

Nie masz jeszcze konta pozwalającego na obstawianie? Sprawdź, co daje bonus powitalny Betclic, czyli cashback za przegraną w pierwszym postawionym kuponie u bukmachera! Możesz przy rejestracji wpisać „KOD500” – specjalny kod bonusowy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button