25 PLN na obstawianie Austria – Polska w Totalbet!

21 marca reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z drużyną Austrii w pierwszym meczu eliminacyjnym Euro 2020. Już teraz możesz wykorzystać kod promocyjny i odebrać 25 PLN jako freebet!

25 PLN na obstawianie Austria - Polska w Totalbet!
25 PLN na obstawianie Austria – Polska w Totalbet!

Darmowy zakład Totalbet

Interesuje cię obstawianie eliminacji Euro 2020? W Totalbet na dobry początek możesz zgarnąć 25 PLN jako freebet, czyli Zakład Bez Ryzyka. Jego odebranie jest bardzo proste – nikt nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów!

Jeżeli chcesz zgarnąć 25 PLN, musisz podczas zakładania konta podać specjalne hasło AUTPOL. Kod działa tylko i wyłącznie od dnia 20.03 od godziny 0.00 do 21.03 do godziny 23.59.

forbet bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Otrzymany freebet możesz postawić, grając zakład SOLO bądź AKO. Kurs nie może być mniejszy niż 2.00, natomiast sam zakład musisz postawić w ciągu maks. 7 dni od otrzymania.

Totalbet bonus na el. Euro 2020

Masz już konto w Totalbet? Jeżeli postawisz na Austria – Polska za 49 PLN, na twoim koncie pojawi się 25 PLN do wykorzystania na Polska – Łotwa!

Początek eliminacji często pokazuje, kto będzie poważnym kandydatem do awansu. Faworyci nie mogą pozwolić sobie na zaliczenie wpadek – jak pójdzie Polakom oraz ich najgroźniejszym rywalom? Już wkrótce się o tym przekonamy!

Przy zakładaniu konta możesz też liczyć na standardowy Totalbet bonus powitalny, czyli do 500 PLN za dokonanie wpłaty numer jeden na konto bukmacherskie! :)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button