Obstawianie KSW 47. Bonus do 100 PLN w Etoto!

Szykujesz się na oglądanie i obstawianie KSW 47? Zerknij na przygotowany przez Etoto bonus, dzięki któremu możesz otrzymać na swoje konto typerskie nawet 100 PLN na grę!

Obstawianie KSW 47. Bonus do 100 PLN w Etoto!
Obstawianie KSW 47. Bonus do 100 PLN w Etoto!

Bonus na KSW 47 w Etoto

Najnowsza oferta specjalna przygotowana przez Etoto daje graczom zwrot w wysokości 50% wartości stawki postawionej w kuponie objętym promocją. Do zgarnięcia jest maksymalnie 100 PLN.

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej akcji, twoim zadaniem jest postawienie kuponu za co najmniej 50 PLN. W zakładzie musisz zawrzeć typy z KSW 47, których kurs będzie wyższy bądź równy kursowi 1.02.

etoto bonus freebet. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus freebet. Kod promocyjny „BETONLINE”

Pamiętaj, że do promocji musisz się zapisać na oficjalnej stronie Etoto. Tylko w ten sposób możliwe jest obstawianie KSW 47 z ewentualnym zwrotem w przypadku niepowodzenia! 

KSW 47. Cashback bukmacherski

Organizator promocji przyzna bonusy automatycznie. Wszystkie dodatkowe środki powinny pojawić się na odpowiednich kontach w ciągu 20 minut od rozliczenia przegranego kuponu.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Przez internet formularz rejestracyjny wypełnia się w kilka chwil. Kod promocyjnyBETONLINE” to z kolei okazja do zdobycia freebetu 20 PLN!

MMA nie jest dla ciebie? Pamiętaj, że są już typy Eurowizja 2019, a więc być może czas, by zastanowić się nad jednym z faworytów? ;)

Poniżej znajdziecie ofertę bonusową od sponsora KSW, bukmachera STS. Wystarczy kliknąć, by otrzymać 29 PLN bez depozytu i to od samego początku obstawiania!

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
sts kod promocyjny. Kod „BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button