Czym jest bukmacher bez podatku?

W internecie nie brakuje stwierdzeń „bukmacher bez podatku”, ale czy aby na pewno wszyscy zdają sobie sprawę, co właściwie ten termin oznacza i dlaczego może być dla nas… niebezpieczny?

Czym jest bukmacher bez podatku?
Czym jest bukmacher bez podatku?

Jaki bukmacher online bez podatku?

Jak zapewne doskonale wiecie, w Polsce w 2017 roku weszła w życie tak zwana ustawa hazardowa. Wywróciła ona dotychczasowy rynek bukmacherski do góry nogami, natomiast graczy postawiła w niewygodnym położeniu, które zmusiło ich do zamknięcia kont w znanych portalach takich jak Bet365 czy Bwin.

Mimo że więzienie za grę u nielegalnego bukmachera nie grozi, warto się mieć na baczności i nie ryzykować gry u podmiotów bez koncesji. Powód jest prosty – możemy otrzymać sporą karę grzywny, która będzie w stanie całkowicie zrujnować nasz budżet.

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać bez podatku?

Po tym jak ustawa hazardowa zadomowiła się u nas na dobre, wielu graczy zaczęło poszukiwania informacji na temat tego, jak obstawiać mecze bez podatku, czy jak grać u zagranicznego bukmachera. Pytania do najłatwiejszych nie należą i niestety na wiele z nich nie znajdziecie pozytywnych odpowiedzi. Nie warto jednak od razu załamywać rąk!

Legalne obstawianie bez podatku

Jeżeli chcecie grać tak, jak do tej pory na jakiejś zagranicznej stronie, a więc nie po drodze wam z podatkiem od stawki czy wygranych, możecie korzystać z usług firm, które często organizują dni czy godziny z powiększonymi wygranymi o 14%. W ten sposób nie tylko niwelowana jest wartość podatku, ale także możliwe jest zdobycie większych środków, niż normalnie.

Jaki bukmacher pozwala w naszym kraju na grę bez podatku? Najczęściej akcje promocyjne w tej materii organizuje Totolotek i to jego polecamy osobom, które chcą za wszelką cenę uniknąć 12% opłaty za wniesioną stawkę. Dobrą ofertę ma też Etoto czy Fortuna.

Happy Hours Milenium
Happy Hours Milenium – sposób na brak podatku!

Podatek bukmacherski nie jest jeden!

Wielu początkujących graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że w Polsce tak naprawdę obowiązują dwa podatki bukmacherskie. Jeden z nich aktywuje się za każdym razem, gdy zagramy kupon i wynosi 12% stawki, natomiast drugi to 10% od wygranych.

Podatku numer jeden można uniknąć (LEGALNIE!) na wiele sposobów, ale z tym drugim jest już znacznie gorzej. Najprostszym sposobem jest po prostu zagranie dużego kuponu po kilka razy, ale z mniejszą stawką. Jeżeli nie przekroczymy w pojedynczym kuponie 2280 PLN wygranej, nie będziemy musieli oddawać 10% zysku!

Bukmacher bez podatku

Dlaczego na początku stwierdziliśmy, że pojęcie „bukmacher bez podatku” może być niebezpieczne? To proste – bardzo wiele portali nadużywa tego pojęcia albo zmienia jego znaczenie. Musicie pamiętać, że w Polsce można grać na stronach oferujących promocje bez podatku, ale nie na takich, które takiego podatku w ogóle do państwa nie odprowadzają!

Warto zauważyć, że żaden legalny bukmacher nie daje nam możliwości gry bez podatku, a po prostu dodaje do naszych wygranych dodatkowe środki. W ten sposób możemy wygrać więcej. My nie odczuwamy tego, iż musieliśmy wpłacić 12 złotych z zagranych 100, natomiast państwo tak czy siak otrzymuje swoją gażę i pod tym względem nic się nie zmienia!

Jeżeli nie chcecie wpaść w tarapaty, zawsze wybierajcie legalnych bukmacherów. Nie ma najmniejszego znaczenia nic innego. Nazwa nie musi brzmieć jako coś polskiego, a strona nie musi być profesjonalnie zrobiona. Ważne jest tylko to, by dany bukmacher posiadał licencję!

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie odwiedzić spis legalnych bukmacherów i sprawdzić w nim konkretny podmiot. Jeżeli się na niej znajduje, to znak, iż spokojnie możecie w niej zakładać konto, wpłacać środki i obstawiać!

A czy to się opłaca?

Gra bez podatku – to brzmi naprawdę fajnie. Czy jednak aby na pewno korzystanie z takich promocji zawsze się opłaca? Ile osób, tyle opinii. Nie ma wątpliwości, że niektóre strony oferują na tyle niskie kursy, że nawet 14% wygranych więcej nie pomaga w osiąganiu zadowalających nas zysków.

W bukmacherce trzeźwe, logiczne myślenie jest bardzo ważne. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji zawsze warto wszystko dobrze przemyśleć i przekalkulować!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button