Darmowy prezent na MŚ 2018 od Milenium!

Firma bukmacherska Milenium przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy prezent na mistrzostwa świata w Rosji. Już teraz możecie pobrać na jej oficjalnej stronie skarb kibica mundialu 2018!

Darmowy prezent na MŚ 2018 od Milenium!

„W naszym Skarbie Typera znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do skutecznego typowania – analizy, statystyki i rozpiski spotkań. Szanse wszystkich zespołów ocenił Maciej Szczęsny, ambasador Milenium Zakłady Bukmacherskie. Teksty jak zawsze napisane zostały charakterystycznym, pełnym ciekawych spostrzeżeń językiem.” – czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym przez Milenium na www.Milenium.pl.

Skarb Typera MŚ 2018 od Milenium można pobrać w popularnym formacie PDF. Liczy on sobie kilkadziesiąt stron, a na samym końcu publikacji znaleźć można terminarz rosyjskiego turnieju, gdzie nie tylko można sprawdzić, kiedy i o której godzinie odbędą się konkretne mecze, ale także sprawdzić drabinkę fazy pucharowej.

Zakłady Bukmacherskie Milenium

Mundialowy niezbędnik przygotowany na zlecenie bukmachera przez Mateusza Mucharzewskiego, Macieja Szczęsnego oraz Łukasza Kmitę.

Nie tylko gracze Milenium mają prawo do pobrania Skarbu Typera na swoje urządzenie, jednak warto już teraz pomyśleć o założeniu konta w tym portalu. Warto przy tym pamiętać o tym, że w formularzu rejestracyjnym istotne jest skorzystanie z czegoś, co nazywa się Milenium kod bonusowy.

Przypominamy o ofercie specjalnej Forbet, gdzie za obstawianie finału MŚ 2018 można odebrać bonus w wysokości 200 PLN!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button