Typy na MŚ 2021 w piłce ręcznej kobiet

Pomiędzy 2 a 19 grudnia odbędą się mistrzostwa świata piłkarek ręcznych, turniej ten zostanie rozegrany w Hiszpanii. Zawody odbędą się w czterech miastach, do rywalizacji przystąpią 32 reprezentacje. Polki również wezmą udział w turnieju, gdzie z pewnością nie są pozbawione szans. 

Typy na MŚ 2021 w piłce ręcznej kobiet
Typy na MŚ 2021 w piłce ręcznej kobiet

Na co stać polskie piłkarki ręczne? 

Polskie szczypiornistki przez długie lata należały do czołowych drużyn świata, odnosząc niemałe sukcesy na turniejach rangi mistrzowskiej. Obecnie wychodzą z kryzysu, w grupie spotkają się z Rosjankami, Serbkami oraz z reprezentantkami Kamerunu.

Do dalszej fazy turnieju przechodzą trzy ekipy, więc wydaje się mało realne, by biało- czerwone odpadły już na tym etapie. Kamerunki przyjeżdzają na płw. Iberyjski w celu nabrania cennych lekcji, które mają zaprocentować w przyszłości. W Afryce jest to uznana marka, jednak na arenie międzynarodowej nie znaczy zbyt wiele. Faworytkami grupy są Rosjanki, tak też uznał polski legalny bukmacher STS. Serbki wydają się być na poziomie polskiej kadry, ostatni mecz pomiędzy naszymi dziewczynami a Bałkankami zakończył się polskimi zawodniczkami polskim zwycięstwem. Polki ostatnio znajdują się w gazie, udało się wygrać ze Słowacją, co było dobrym wynikiem. Jedną z liderek kadry jest Aleksandra Rosiak, grająca na codzień w barwach MKS- u Lublin. Warto obstawić, że Polki wygrają swoją grupę, gdyż w STS kurs jest nader interesujący, wynosi 10,00.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

W portalu www.STS.pl można ponadto obstawić, w której fazie nasze reprezentantki pożegnają się z turniejem. Zdaniem ekspertów, nasze odpadną w drugiej fazie grupowej.  Gracz, którego wyborem będzie STS oferta na tydzień i który tu postawi, że Polki odpadną w 1/4 finału, za każde postawioną złotówkę, zainkasuje 15,00 PLN. Zdaniem operatorów zakładów wzajemnych, finał wydaje się być poza zasięgiem, jednak dopóki piłka w grze można się spodziewać wszystkiego. Wysoki kurs jest na zwycięski pierwszy mecz przeciwko Serbkom, w STS wynosi 2,75. Warto kibicować naszym, że wejdą co najmniej do II fazy grupowej, gdzie w czterech grupach po sześć teamów, do 1/4 wejdą po dwie z każdej. Fortuna wystawia ofertę H2H, gdzie można obstawić która z ekip zajmie wyższą lokatę. Polki zestawione są z Czeszkami, kurs na to, że zawędrujemy wyżej niż nasze południowe sąsiadki wynosi 1,45.

Gracz może postawić, że będziemy wyżej aniżeli Rumunki, kurs w Fortunie 2,11. Rumunki oraz Czeszki nie mają tak bogatej historii jak biało- czerwone, dlatego warto obstawić, że Polki osiągną większy sukces. Na turniej kadra dostała się kuchennymi drzwiami, dzięki dzikiej karcie nadanej przez IHF. Federacja uznała, że w kadrze jest wiele jakości. Podobną szansę otrzymały Słowaczki a także Chinki. Nasze grupowe rywalki Kamerunki jadą jako wicemistrzynie Afryki, Serbki przeszły z europejskich baraży, podobnie jak Rosjanki. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co grać poza zakładami na Polki?

Betfan przygotował ciekawą ofertę, która spodoba się wszystkim fanom szczypiorniaka w kobiecym wydaniu. Fani mogą obstawić, która drużyna z Azji a także która z Afryki osiągnie najlepszy wynik. Kursy są tutaj nader kuszące, Z Afryki faworytem są Tunezyjki, jednak sprawa nie jest wcale taka prosta, gdyż swoje szanse z pewnością będą chciały wykorzystać Kongijki a także Angolanki. Do najtrudniejszej grupy trafiły Kamerunki, dlatego ich szanse uważane są za znikome. Za najlepszy team w Azji uważana jest Korea Południowa. Tutaj sprawa wydaje się być bardziej oczywista, jednak pamiętać należy, że Japonki i Kazachski również potrafią grać w tę grę.

Betfan wychodzi z o wiele szerszą ofertą aniżeli STS oraz Fortuna, dlatego wydaje się, że właśnie tutaj najbardziej opłaca się stawiać typy. Dobrym rozwiązaniem jest oferta na to, do jakiego etapu dojdzie poszczególna drużyna. Odnajdą się tutaj wszyscy fani, którzy lubią rozkładać szanse poszczególnych reprezentacji. Fan, który dokładnie przeanalizuje skład każdego zespołu może liczyć na pokaźną wygraną. Należy pamiętać, że sport kobiecy jest specyficzny, panie natomiast podatne na zmianę formy, dużo tutaj zależy od dyspozycji dnia, która raz jest lepsza a raz gorsza. 

Które reprezentacje osiągną najwięcej, kto czarnym koniem? 

Norweżki wydają się być kandydatem do końcowego triumfu. Zespół ten jednak można pokonać, czego dowiodły ostatnio Rosjanki. Można powiedzieć, że był to jedynie mecz towarzyski, jednak może gdzieś w tyle głowy siedzieć. Skandynawki delikatnie wejdą w turniej, gdyż rywalki na start nie są zbytnio wymagające, będą to Iranki, drużyna Kazachstanu oraz Rumunki. Taka sytuacja z jednej strony może być korzystna, jednak może być też usypiająca, gdy po początkowych łatwych meczach przyjdą mecze z elitą żeńskiego szczypiorniaka. Drugim faworytem są Francuzki, które zmierzą się z nieco mocniejszymi rywalkami, będą to Czarnogórki, Słowenki oraz autsajder grupy, Angola. Trójkolorowe są w gazie, zwłaszcza, że wygrały Igrzyska Olimpijskie, co w znaczny sposób je zmotywowały, jednakże sukces w żadnym stopniu nie spowodował, że osiadły na laurach, w dalszym ciągu wiele od siebie wymagają, grają na bardzo wysokiej jakości.

Holenderki będą chciały odnieść sukces, Oranje grają bardzo dobry szczypiorniak, jednakże ostatni mecz z Norweżkami był dla nich bolesnym zetknięciem się ze ścianą. Pomarańczowe nie potrafią grać z tymi najlepszymi, widać różnicę pomiędzy nimi a Skandynawkami czy Francuzkami. Na chwilę obecną o światowy prymat walczą Francuzki i Norweżki, wszystkie inne zespoły mogą powalczyć o brąz. Najlepszy klub szczypiorniaka kobiet obecnie to Vipers Kristiansand, na drugim miejscu lokuje się francuski Brest Bretagne, do światowej czołówki zalicza się ponadto Metz Handball. Które reprezentacje mogą zadziwić cały świat?

Zakłady na piłkę ręczną. Obstawianie meczów
Zakłady na piłkę ręczną. Obstawianie meczów

Typy na piłkę ręczną

Interesują cię typy na piłkę ręczną? Jeżeli tak, to na pewno jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie szczypiorniaka. Kilka faktów do uporządkowania jednak na pewno nie zaszkodzi.

Z pewnością z bardzo dobrej strony będą pragnęły pokazać się Węgierki, bardzo ambitnie zagrają Rosjanki, oczywiście nie wolno zapominać o Szwedkach i Dunkach, w swoich halach groźne będą Hiszpanki, wiele dobrego można oczekiwać po Niemkach, Serbkach i Rumunkach. Europejski handball w wydaniu kobiecym zdominowały Europejki, pierwszym zespołem spoza Starego Kontynentu z szansami by zaistnieć są Koreanki, jednak zapewne o medale nie zawalczą, zabraknie u nich jakości. Francuzki mogą wygrać ten turniej obroną, mają wyśmienitą bramkarkę Amandinę Leynaud, grającą na pozycji pivota Paulettę Foppę. Rumunki mają szanse wygrywać pojedyncze mecze dzięki Cristinie Neagu, zawodniczka ta potrafi w pojedynkę rozstrzygnąć losy każdego meczu, na grę o medale może zabraknąć, jednakże pojedyncze mecze kadra może dzięki niej wygrywać. Warto postawić na awans Rumunek do ćwierćfinału, na więcej może zabraknąć jednak jakości.

Węgierki mogą być czarnym koniem turnieju dzięki zawodniczce rodzimego Gyori ETO KC  wyśmienitej Viktórii Lukács. Również w tym przypadku, ćwierćfinał wydaje się wynikiem jak najbardziej do osiągnięcia. Turniej rozegrany w Granollers, Llírii, Castelló de la Plana,Torrevieja będzie stanowił prawdziwą ucztę dla wszystkich miłośników tego pięknego sportu w wydaniu kobiecym. Warto więc grać u legalnych operatorów oraz zakładać konto i korzystać z dobrodziejstw bonusów na start oferowanych przez legalnych bukmacherów, mających licencję, wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button