Aplikacje bukmacherskie – która najlepsza? Specjalne bonusy dla typerów!

Aplikacje bukmacherskie na urządzenia mobilne zmienią całkowicie twoje podejście do obstawiania meczów. Dowiedz się, jaka marka dostępna w naszym kraju oferuje najlepszy program na smartfony i gdzie można zgarnąć najlepsze bonusy dla typerów!

Aplikacje bukmacherskie – która najlepsza? Specjalne bonusy dla typerów!

Obstawianie u bukmachera. Aplikacja mobilna

Obstawianie meczów przez telefon nie jest obecnie mozolnym czy też męczącym procesem. Dzięki najnowszej technologii można w kilka sekund postawić na drużynę, którą chcemy i to wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do internetu. Niejednokrotnie aplikacja mobilna bukmachera działa szybciej i bardziej intuicyjnie niż wersja desktopowa na komputery stacjonarne.

Nie brakuje już w Polsce aplikacji bukmacherskich dostępnych za darmo i dla posiadaczy urządzeń z Androidem oraz iOS-em. Dobrze jednak sprawdzić, która z nich wyróżnia się na tle konkurencji i dlaczego. Wybór z roku na rok jest co raz większy, niemal kazdy legalny bukmacher w Polsce posiada swoją własną aplikację mobilną do obstawiania meczów.

Absolutnie nie mamy w planach tworzenia żadnych rankingów. Nie chcemy być w ten sposób posądzani o faworyzowanie jednego czy dwóch bukmacherów. Chcieliśmy jednak stworzyć swego rodzaju niezbędnik dla tych, którzy chcą rozpocząć stawianie meczów na smartfonie! Poniżej kilku popularnych w Polsce bukmacherów, którzy posiadają własną aplikację mobilną na Androida i iOS.

Aplikacja mobilna STS na telefon

sts aplikacja mobilna
sts aplikacja mobilna na smartfony

Bukmacher STS ma dla swoich graczy aplikację mobilną, która działa na urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Android oraz iOS. Korzystać z niej może każdy zarejestrowany typer, co nie powinno być żadną przeszkodą biorąc pod uwagę, że rejestracja trwa kilka chwil i dostępna jest na stronie www.sts.pl (kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu: BETONLINE).

Mobilna odmiana STS w żaden sposób nie jest uszczuplona w porównaniu z tradycyjną. Mamy w niej dostęp do transmisji online, zakładów live, atrakcyjnej oferty promocji i bonusów oraz pełnej oferty pre-match.

Dzięki przenośnemu STS-owi zlecicie wypłatę wygranych albo też przelejecie na profil środki na obstawianie. Wszystko bez prowizji i w naprawdę wygodnej formie!

Fortuna aplikacja mobilna Android i iOS

bukmacher fortuna na telefon
legalny bukmacher fortuna na telefon online

Dzięki mobilnej Fortunie postawisz mecz wszędzie tam, gdzie tylko jesteś w zasięgu internetu. Logowanie odbywa się w bezpieczny sposób, a wygląd apki jest na tyle intuicyjny, że od razu wiadomo, co należy w niej robić. Aplikację można pobrać od razu z oficjalnej strony bukmachera www.efortuna.pl

Aplikacja bukmachera to nie tylko pełna oferta zakładów online, ale również obstawianie live, darmowe bonusy i wszystkie streamy z Fortuna TV. Bukmacher Fortuna oferuje też powiadomienia o zmianach statusu kuponów i często przygotowuje wyjątkowe bonusy tylko dla mobilnych typerów.

Jeżeli nie mamy konta w Fortunie, założymy je obecnie bez konieczności weryfikacji danych. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” do zdobycia jest ponad 1000 PLN premii na start!

Bukmacher Forbet. Wersja mobilna

forbet android ios
forbet android ios

Polski bukmacher Forbet, jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych buków w naszym kraju, nie mógł nie stworzyć aplikacji na telefony. Obecnie pobrać go można na niemal każde nowoczesne urządzenie i dzięki temu otrzymamy możliwość stawiania kuponów w niezwykle wygodny sposób, gdyż aplikacja mobilna bukmachera Forbet działa doskonale. Pobierzemy ją ze strony bukmachera pod adresem www.iforbet.pl

Wersja mobilna Forbet to szybkie przelewy, Match Tracker (wizualizacje meczów, które pobierają znacznie mniej danych, niż transmisje wideo), a nawet dostęp do Wirtualnych Sportów.

Rejestracja w Forbet to na ten moment trzy bonusy powitalne o łącznej wartości do 1200 PLN. Dodatkowo, wpisując kod promocyjny „BETONLINE” można liczyć na freebet 50 PLN.

Etoto obstawianie na smartfonie

etoto aplikacja mobilna
etoto aplikacja mobilna

Konto w Etoto mają już niemal wszyscy zawodowi typerzy w Polsce? Nawet jeżeli nie, aplikacja od tego bukmachera powinna zainteresować każdego kto na powaznie podchodzi do obstawiania meczów przez internet. Dlaczego? Znajdziemy w niej naprawdę wiele ofert specjalnych tylko dla mobilnych graczy, a to wszytko już po rejestracji, która można wykonać na stronie www.etoto.pl

W ofercie mobilnej Etoto dostępne są zakłady przedmeczowe oraz live, statystyki rozgrywek i wspomniane już premie, których na próżno szukać w standardowej oprawie.

Etoto Mobile pozwoli ci szybko zlecić wypłatę wygranych pieniędzy, a gdy zajdzie taka potrzeba, równie ekspresowo umożliwi doładowanie konta do obstawiania.

Etoto bonus powitalny to 20 PLN bez depozytu, dwa pierwsze depozyty z bonusami do 1000 PLN! Rejestracji można dokonać również na smartfonie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button