Zakłady Bukmacherskie Ewinner. Recenzja i opinie

Zakłady Bukmacherskie Ewinner jako 12. w naszym kraju uzyskały licencję na oferowanie usług w sieci. Jaki bonus powitalny jest dostępny na tej stronie, z czego składa się oferta i co sądzą na temat bukmachera typerzy posiadający u niego konto?

Zakłady Bukmacherskie Ewinner. Recenzja i opinie
Zakłady Bukmacherskie Ewinner. Recenzja i opinie

Legalny bukmacher Ewinner

Aby przyjmować zakłady na mecze w Polsce, dany portal musi posiadać zgodę wydawaną przeze Ministerstwo Finansów. Licencja wydawana jest na okres sześciu lat z możliwością przedłużenia i w chwili obecnej ma ją blisko 20 podmiotów.

Ewinner z siedzibą w Gdyni został wpisany na listę legalnych bukmacherów jako dwunasty. Widnieje w zestawianiu resortu od końca października 2018 roku, tak więc będzie mógł działać przynajmniej do 2024!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Ewinner strona internetowa 

Bukmacher Ewinner prawdopodobnie nie będzie działał stacjonarnie, a przynajmniej na ten moment nic na to nie wskazuje. Każdy, kto chce sprawdzić, co znajduje się w ofercie tej marki, może w dowolnej chwili odwiedzić jej stronę internetową www.Ewinner.pl. Domena z polską końcówką jest zawsze najlepszym dowodem na to, że dana firma działa zgodnie z przepisami prawa.

Czy strona bukmachera Ewinner jest dobrze oceniana przez graczy? Co można o niej napisać? Przede wszystkim jest przejrzysta i nie ma w niej żadnych niezrozumiałych opcji. Nawet początkujący odnajdzie się na niej bardzo szybko, a to zawsze jest spora zaleta.

Ewinner na głównej stronie zawsze informuje o najnowszych promocjach dla nowych graczy i nie tylko. Niestety, samych ofert jest nie za wiele, dlatego też nie wszyscy bardzo pozytywnie oceniają tę firmę.

Bonus powitalny bez depozytu

Każdy serwis bukmacherski w Polsce umożliwia nowym graczom odbieranie bonusów powitalnych. Niektóre z nich przyznawane są za depozyty, natomiast inne otrzymuje się zupełnie za darmo, czyli bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty.

Jaki Ewinner bonus powitalny dostępny jest przy rejestracji? W tym przypadku mowa nie o jednym czy dwóch, ale aż trzech prezentach bukmacherskich. Pełne zestawienie znajdziecie poniżej, sprawdźcie je już teraz:

  • Do 150 zł bez ryzyka przy I wpłacie
  • Bonus 100% do 500 zł przy II wpłacie
  • Bonus 100% do 500 zł przy III wpłacie
Ewinner bonus powitalny
Ewinner bonus powitalny

Kod promocyjny Ewinner

Promocje Ewinner na ten moment nie uwzględniają kodu promocyjnego. Wielu graczy szuka informacji o tym, jaki przygotowany został przez Ewinner kod promocyjny, a wszystko dlatego, że przy rejestracji można coś takiego wpisać. Niestety, na ten moment hasła bonusowe pojawiają się jedynie w przypadku wyjątkowych wydarzeń sportowych i tym podobnych.

Czy za jakiś czas pojawi się Ewinner kod bonusowy, który pozwoli na odebranie freebetu bez depozytu lub czegoś podobnego? Czas pokaże! Nie chcemy w tej kwestii dywagować, a jedynie przedstawiać konkretne oferty. A fakty są na razie takie, że nie można w Ewinner odebrać bonusu specjalnego z kodem.

Ewinner bukmacher opinie

Ewinner chce być uważany za przyjaznego użytkownikom. Jeszcze przed oficjalnym startem zapowiadał, że chce „uczynić królem każdego typera”. A jak z tym miejsc w praktyce? Zawsze warto czytać opinie pojawiające się w sieci. Bardzo dużo mówią one o konkretnych markach.

Opinie graczy to zazwyczaj zwracanie uwagi na wysokość kursów, promocje, dostępne promocje i tym podobne. W dalszej części tekstu przedstawiamy wam komentarze jakie na temat tego bukmachera można znaleźć w sieci!

Ewinner zakłady live
Ewinner zakłady live

„Widać, że bukmacher Ewinner jeszcze nie osiągnął tego, co chce. Mamy ciągłe zmiany, modyfikacje i nie tylko. Strona godna uwagi, ale póki co za mało w niej opcji, by aktywnie korzystać”

„Nie jest to mój pierwszy wybór. jeśli chodzi o bukmacherów. Bonus powitalny odebrałem bez problemu, kursy na niektóre mecze dość wysokie. Brakuje jednak dużej dawki promocji, bonusów i tym podobnych”

Ewinner ma potencjał, ale do najlepszych w branży jeszcze mu brakuje wiele. Poczekamy co przyniesie czas. Na pewno warto obserwować!”

Ewinner punkty stacjonarne

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, licencja na przyjmowanie zakładów przez internet nie jest wystarczająca do tego, by pozwalać również na obstawianie w punktach naziemnych. Nic na ten moment nie wskazuje na to, by Ewinner miał w Polsce uruchomić punkty stacjonarne, chociaż – być może – zmieni się to w momencie, gdy zacznie odnosić w branży sukcesy.

Ewinner mapa punktów będzie dostępna prawdopodobnie na stronie internetowej, ale dopiero wtedy, gdy takowe zostaną uruchomione. Na ten moment żadnej pewnej daty nie ma.

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polsce mamy kilkanaście podmiotów z licencją na przyjmowanie zakładów online. Aktualna lista dostępna jest w internecie na stronie Ministerstwa Finansów. Jak się domyślacie, znajdziemy też na niej informację o marce Ewinner. Jest ona w stu procentach legalna!

Jeżeli są wśród naszych czytelników tacy, którzy chcą odbierać bonus z kodem promocyjnym, a Ewinner to uniemożliwia, mogą sprawdzić aktualną ofertę najpopularniejszego bukmachera online w Polsce – www.STS.pl. Aktualny kod promocyjny to BETONLINE, a dzięki niemu zdobyć można 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button