Chcesz wygrywać więcej? W Fortunie masz na to godzinę!

Dzięki promocji Happy Hours organizowanej w Fortunie każdy gracz może otrzymać większe wygrane aż o 14%. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty? Już teraz poznaj szczegóły!

Chcesz wygrywać więcej? W Fortunie masz na to godzinę!
Chcesz wygrywać więcej? W Fortunie masz na to godzinę!

Powiększ wygrane u bukmachera!

To będzie wyjątkowy wtorek, ponieważ rozegrane zostaną mecze ligowe oraz pucharowe. Wszystko rozpocznie się w Ekstraklasie, a zakończy w hiszpańskiej LaLiga.

Happy Hours Fortuna to promocja, w ramach której otrzymuje się wygrane większe o 14 procent. Aby zgarnąć taką premię, gracz musi jedynie postawić wymagany kupon.

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Jak wygrywać więcej w Fortunie?

Chcesz skorzystać z oferty specjalnej od Fortuny? Nie ma żadnego problemu! Pamiętaj tylko, że musisz posiadać konto do obstawiania meczów oraz postawić odpowiedni zakład w godzinach 17.00-18.00.

Do promocji kwalifikują się kupony MAXIKOMBI oraz AKO, w których znajdują się mecze piłkarskie z oferty prematch. Minimalna stawka to 20 PLN. a liczba zdarzeń – 3.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Fortunie? Możesz założyć konto za darmo nawet i teraz! Pamiętaj, iż tylko przy zapisywaniu się możesz wykorzystać Fortuna kod promocyjny. Przy wpisaniu hasła „BETONLINE” otrzymuje się bonus powitalny z premią na dobry początek!

Bonus Happy Hours należy dodać do kuponu. Jeżeli nie zostanie wpisany, nie będzie można z niego skorzystać, a tym samym wygrane nie wzrosną o obiecane 14%!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button