Konkurs bukmacherski na Pjongczang 2018

9 lutego startują zimowe igrzyska olimpijskie Pjongczang 2018. Obstawiaj w Fortunie na to wydarzenie i zdobywaj nagrody w postaci gadżetów marki 4F oraz bonusów na typowanie nawet do 300 PLN! 

Konkurs bukmacherski na Pjongczang 2018

Oferta na igrzyska obowiązuje od 9 lutego do 25 lutego. Musisz postawić co najmniej 10 kuponów za minimum 2 PLN brutto, aby zakwalifikować się do zabawy i mieć szansę wygrania przygotowanych nagród.

W ofercie Fortuny znajdziecie ogromną ilość zakładów na mniej oraz bardziej popularne zdarzenia z zimowych igrzysk olimpijskich. Obstawianie skoków narciarskich, kombinacji norweskiej, a może curlingu? Nieważne, co dokładnie cię interesuje – na pewno znajdziesz u tego bukmachera odpowiednie zakłady!

Organizatorzy konkursu biorą pod uwagę zarówno kupony SOLO, jak i AKO.

Punkty w konkursie liczone są według następującego wzoru:

suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów

Każdy z uczestników może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. W przypadku zajęcia dwóch lokat lub więcej, zawsze bierze się pod uwagę tę najwyższą.

Promocja dostępna zarówno na oficjalnej stronie bukmachera Fortuna, jak i aplikacji mobilnej do obstawiania wydarzeń sportowych.

Typy na Pjongczang 2018
Typy na Pjongczang 2018 (eFortuna.pl)
A co można wygrać?
  • Miejsca 1-10: Komplet gadżetów od marki 4F zaprojektowanych specjalnie na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pyeongchang 2018, w skład którego wchodzą: torba, plecak oraz czapka
  • Miejsca od 11 do 20 otrzymają nagrodę pieniężną podstawową w wysokości 300 PLN
  • Miejsca od 21 do 40 otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 200 PLN
  • Miejsca od 41 do 50 otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 100 PLN

Darmowy bonus w Fortuna Online

Nie masz jeszcze konta w Fortunie Online? Załóż je w trakcie zimowych igrzysk, a już za samą rejestrację i wpłatę dostaniesz dwie premie, które będziesz mógł wykorzystać, stawiając na rywalizację sportowców w Korei Południowej i nie tylko!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie bonus na start:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.eFortuna.pl
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane
  3. Odbierz Zakład Bez Ryzyka w wysokości 100 PLN
  4. Zgarnij nawet 400 PLN za pierwszy depozyt na konto bukmacherskie

Promocja powitalna jest ograniczona czasowo. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, a warto, bo jest naprawdę atrakcyjna, warto zrobić to jak najszybciej i tylko za pośrednictwem oficjalnej strony, do której odnośnik podaliśmy chwilę wcześniej!

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button