Euro 2020 faza grupowa. I kolejka – typy bukmacherskie [Najlepsze pewniaki]

Od 11 do 15 czerwca trwać będzie na Euro 2020 I kolejka fazy grupowej. Typy bukmacherskie na ten etap rozgrywek można już u nas sprawdzić. Oto najlepsze pewniaki do zagrania!

Euro 2020 faza grupowa. I kolejka - typy bukmacherskie [Najlepsze pewniaki]
Euro 2020 faza grupowa. I kolejka – typy bukmacherskie [Najlepsze pewniaki]

Obstawianie Euro 2020. Na kogo postawić?

Jeżeli interesują nas tylko najlepsze typy Euro 2021, nie możemy przejść obojętnie obok zakładów dotyczących pierwszej kolejki fazy grupowej. To od niej wszystko się rozpocznie, a więc rezultaty, jakie w niej padną, będą miały spore znaczenie dla dalszego przebiegu wydarzeń. Pisaliśmy o tym chociażby wtedy, gdy dodawaliśmy na stronę Euro 2020 typy grupa A.

Jeżeli ktoś zastanawia się, na kogo postawić na samym początku turnieju, trafił na pewno w odpowiednie miejsce. W naszym portalu można sprawdzić, które reprezentacje są faworytami w konkretnych meczach, a na jakie pojedynki lepiej nie stawiać własnych pieniędzy, jeśli nie jest to konieczne. Pamiętajmy, że początek turnieju to zawsze taki moment, w którym niekoniecznie wszystko przychodzi łatwo i zgodnie z planem, więc łatwo jest się zrazić, jeśli nie podejdzie się do tego wszystkiego z odpowiednim nastawieniem i z dobrymi, konkretnymi pewniakami.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Bardzo wiele miejsca na forach i innych portalach branżowych zajmuje teraz obstawianie Euro 2020. To żadna niespodzianka, bo przecież na te mistrzostwa czekali kibice nie tradycyjne cztery, ale aż pięć lat!

Czy zawsze warto grać na faworytów? Niekoniecznie, bo kursy na nich nie zawsze są satysfakcjonujące, a jednocześnie kiedyś niespodzianki paść muszą, więc niekoniecznie dobrym rozwiązaniem jest granie „na ślepo” tylko na te drużyny, na które kursy wystawiono najniższe.

Euro 2020 faza grupowa. Typy bukmacherskie na 1. kolejkę

Jeszcze przed startem Euro 2020 warto jest dokładnie przeanalizować to, co przynieść może faza grupowa oraz, jakie typy bukmacherskie powinno się grać, by tego nie żałować. Trzeba przyznać, iż pewniaki na 1. kolejkę wyglądają ciekawie, a nie wszystkie dość łatwo było przewidzieć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Tak jak już było wspomniane powyżej, nie sugerowaliśmy się przy typowaniu tylko i wyłącznie kursami. Znaczenie miały też dla nas sygnały, jakie dochodzą z konkretnych obozów oraz głosy ekspertów, które niekoniecznie można usłyszeć w największych programach telewizyjnych.

Chociaż niektórym może wydawać się, że na Euro 2020 typy bukmacherskie można grać dopiero na chwilę przed startem turnieju, wcale tak nie jest. Zakład na swojego faworyta można postawić w dowolnym momencie. Wystarczy mieć do tego konto u bukmachera internetowego jak chociażby www.eFortuna.pl, gdzie przy zakładaniu konta można odebrać 20 PLN bez wpłaty, a do tego jeszcze nawet 2000 PLN przy depozycie i 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„.

Warto przypomnieć, że z grup Euro 2020 mogą wyjść nie tylko zespoły z pierwszych dwóch miejsc, ale także niektóre z trzeciej lokaty. To szansa dla tych, którzy w losowaniu nie mieli wiele szczęścia, chociaż trzeba podkreślić, że w 1/8 finale „szczęśliwi przegrani” z grup będą mieli trudne zadanie, gdyż mierzyć się będą z najlepszymi drużynami pierwszej rundy.

Jakie pewniaki Euro 2020 grać? Propozycje na 11-15 czerwca

W dniu 11 czerwca odbędzie się mecz otwarcia, czyli pojedynek Turcja – Włochy. Spotkanie to zostanie rozegrane w Rzymie i będzie jedynym starciem pierwszego dnia turnieju. Z kolei ostatnim meczem pierwszej kolejki fazy grupowej będzie pojedynek Francja – Niemcy, czyli prawdziwy hit grupy E. Ten mecz zaplanowano na 15 czerwca na godzinę 21. Trzy godziny przed nim rozpocznie się za to starcie Węgry – Portugalia.

Poniżej prezentujemy propozycje zawierające pewniaki Euro 2020. Wydaje się, że właśnie te spotkania są godne uwagi 1. kolejce spotkań grupowych:

  • Turcja – Włochy. Typ: 2
  • Dania – Finlandia. Typ: 1
  • Belgia – Rosja. Typ: 1
  • Anglia – Chorwacja. Typ: 1
  • Polska – Słowacja. Typ: 1
  • Węgry – Portugalia. Typ: 2
  • Holandia – Ukraina. Typ: 1

Wydaje się, że zagrane zostały przez nas same „pewniaki” i tak jest w rzeczywistości. Wszystkie typy są dobrze przemyślane, a najwyższy kurs to 1.80, co pokazuje, że nie zdecydowaliśmy się też na jakieś przesadne ryzyko.

Obstawianie Euro 2020 - pewniaki za darmo
Obstawianie Euro 2020 – pewniaki za darmo

Duża kasa do wygrania. Prawie 9000 zł za typowanie Euro 2020!

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl utworzony przez nas został przykładowy kupon z meczami, jakie zostały wymienione powyżej. I uwaga – wystarczy stawka 300 złotych, by mieć szansę na zarobienie blisko 9000! Wszystko to chociażby dzięki premii za duże AKO. Kurs ogólny wyniósł w tym przypadku 33.97.

Już teraz sprawdzić można u nas, jakie jeszcze przygotowano na Euro 2021 bonusy bukmacherskie. U polskich legalnych bukmacherów można znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju prezentów dla tych, którzy chcą typować mecze mistrzostw Europy. Oczywiście, grać można nie tylko na zwycięzców meczów, ale także na kartki, rzuty rożne, faule czy ilość bramek. Wszystko to przez internet, a więc z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.

Ostatni mecz z naszej „taśmy” rozegrany zostanie 15 czerwca o godzinie 18, tak więc jest szansa na zarobienie dużych pieniędzy jeszcze na zakończenie tego dnia! Jeżeli ktoś woli, może zagrać też ten kupon LIVE.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button