Gdzie typować AKO – LVBET czy NobleBet

Wybór odpowiedniego operatora, u którego zdecydujemy się typować kupony kombinowane jest bardzo ważny. Szczególnie gdy uwzględnimy możliwość skorzystania z licznych promocji. Wysokie ryzyko związane z zakładami akumulacyjnymi sprawia, że szczególnie chętniej szukamy rozwiązań dopasowanych do naszych potrzeb. Dzisiaj przyjrzymy się promocjom na kupony kombi dostępnym u dwóch największych operatorów, jakimi są LVBET.pl i NobleBet.

Bonus startowy

Ta promocja jest skierowana wyłącznie dla nowych graczy, jednak jeśli jeszcze nie korzystasz z propozycji ww. operatorów to może mieć duży wpływ na podjętą przez Ciebie decyzję. Całość kwoty przyznanej w ramach bonusu możesz wykorzystać na typowanie kombi (w tym część jest wymagana zapisami regulaminu).

3353 zł od LVBET

LVBET zdecydowanie idzie na ilość i właśnie dlatego każdemu nowemu graczowi zapewnia wysoki bonus startowy. Jak wygląda oferta w przybliżeniu?

  • 3000 zł bonusu od depozytu, w tym 2000 zł od pierwszej wpłaty, 1000 zł od drugiej wpłaty,
  • 333 zł bonusu na zakład bez ryzyka,
  • 20 zł na zakład bez depozytu.

Nie da się ukryć, że te wartości są naprawdę imponujące. Jeśli wiec szukasz operatora, który da najwięcej możesz śmiało postawić na LVBET.

2020 zł od NobleBet

NobleBet.pl zdecydował się na niższą kwotę bonusu finansowego, jednak zadbał o ciekawe rozwiązanie na trudne początki. Każdy nowo zarejestrowany gracz może przez 30 dni od chwili uruchomienia konta cieszyć się grą bez podatku. W naszej ocenie to naprawdę dobra propozycja.

Bonusy na zakłady kombinowane

Kupony AKO są często wybierane przez graczy, z uwagi na możliwość podbicia kursu. A gdyby tak dodatkowo zwiększyć kurs korzystając z promocji? Obaj operatorzy wiedzą, że byłoby to spełnienie marzeń większości graczy, właśnie dlatego przygotowali propozycję, która odpowiada na ich potrzeby. 

LV Kombi Boost

Propozycja LVBET wygląda naprawdę ciekawie. Każdy kupon kombi zawierający co najmniej 3 zakłady może zostać podwyższony do wartości – 75% (przy łącznej liczbie zakładów na kuponie 13). Jednak są pewne warunki, które muszą spełnić Twoje typy:

  • 1.25 minimalna wysokość kursu każdej selekcji.
  • maksymalnie do 13 selekcji w ramach bonusu

Luksusowe AKO+

Podobnie jak w przypadku propozycji LVBET, również NobleBet postawił na zachęcanie graczy do wybierania kuponów AKO poprzez podwyższanie kursu całkowitego. Podobnie jak u rywala, również tutaj musimy zawrzeć zakład o minimalnej liczbie 3 selekcji. Warto przy tym zaznaczyć, że NobleBet daje znacznie większe podwyższenia. Tutaj możemy zwiększyć swój kurs nawet o 100% przy 14 selekcjach. Jednak musisz przy tym pamiętać, że pojedyncza selekcja musi mieć kurs w wysokości powyżej 1.30.

Kupony akumulacyjne pozwalają przeżywać naprawdę silne emocje. Jest to ściśle związane z wysokim ryzykiem przegranej oraz szansą na zgarnięcie bardzo wysokich wygranych. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na wybór właśnie ich. Powyższe zestawienie miało na celu przybliżyć Ci ofertę promocji na zakłady akumulacyjne u największych graczy na rynku. Obie są naprawdę interesujące i warte rozważenia.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button