50.000 PLN do podziału w typerskim konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS przygotował ofertę specjalną, w której typerzy mogą odebrać aż 50.000 PLN do podziału. Każdy może wziąć udział w promocji i stanąć przed szansą zgarnięcia kasy! Jak to działa w praktyce?

50.000 PLN do podziału w typerskim konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
50.000 PLN do podziału w typerskim konkursie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Najważniejsze to skutecznie obstawiać mecze!

W ramach promocji przygotowanej przez markę STS każdy, kto zapisze się do niej, ma szansę zdobyć los, który gwarantuje otrzymacie części puli wynoszącej 50.000 PLN. Im mniej osób będzie uprawnionych do zgarnięcia tych pieniędzy, tym lepiej, ponieważ większa część przypadnie skutecznie obstawiającym.

Najważniejsze w opisywanej akcji jest wykazywanie się dobrym bukmacherskim zmysłem. Gracze typują na swoich faworytów, a gdy im się powiedzie, otrzymują nie tylko standardowe nagrody przewidziane w kuponach, ale także bonus specjalny! W tym przypadku jego kwota może być różna.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeżeli ktoś chce wziąć udział w promocji, musi się do niej zapisać, co można zrobić na stronie internetowej www.STS.pl. W celu zarejestrowania się należy przejść do zakładki poświęconej ofercie i kliknąć przycisk „Weź udział”. Możemy dołączyć w dowolnym momencie trwania konkursu.

Obstawianie dokładnych wyników LM i LE w STS

Bukmacher STS w promocji bierze pod uwagę tylko kupony zagrane na dokładny wynik meczu. Możemy obstawiać wydarzenia rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy sezonu 2019/20. Nie liczą się typy na mecze eliminacyjne, a tylko na półfinały oraz finały.

Minimalna stawka kwalifikacyjna to 15 PLN – dokładnie tyle trzeba wydać co najmniej, by mieć szansę na dołączenie do szczęśliwców, którzy podzielą się pieniędzmi o łącznej wartości 50.000 PLN!

  • Promocja dostępna jest do 23 sierpnia
  • Do oferty trzeba się zapisać!
  • Liczą się tylko kupony zagrane na dokładny wynik meczu
  • Zakłady na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
  • Tylko kupony SOLO, a nie AKO, MAXIKOMBI i inne
  • Obstawianie na stronie www.STS.pl oraz w aplikacji mobilnej na telefony i tablety
Oferta na Ligę Mistrzów w STS
Oferta na Ligę Mistrzów w STS

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera mogą skorzystać z oferty specjalnej. Już za chwilę każdy będzie mógł przekonać się, jak zostać klientem STS i jeszcze na tym zyskać!

STS bonus bez depozytu 2020. Kod promocyjny to „BETONLINE”

STS to jeden z nielicznych bukmacherów legalnych, który na start oferuje graczom najprawdziwszy bonus bez depozytu. W ramach promocji powitalnej można otrzymać 29 PLN bez konieczności wpłacania chociażby złotówki, a wszystko załatwia się poprzez wpisanie hasła bonusowego.

Aktualny, dostępny w STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być wpisany tylko przy rejestracji. Później nie ma już takiej możliwości!

Już teraz można obejrzeć i przekonać się, jak dokonuje się rejestracji konta w STS. W tym nie ma nic trudnego:

STS bonus powitalny to także premia 100% do 1200 PLN przy depozycie oraz 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu w STS Betgames (legalne karty online na pieniądze).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button