Jak działa bonus MaxiZysk w Forbet?

W jaki sposób typerzy mogą skorzystać z przygotowanego przez bukmachera Forbet bonusu o nazwie MaxiZysk? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości – dla początkujących i zaawansowanych fanów obstawiania.

Jak działa bonus MaxiZysk w Forbet?
Jak działa bonus MaxiZysk w Forbet?

Forbet oferuje powiększone wygrane – tak działa MaxiZysk

Każdy u bukmachera chce wygrywać jak najwięcej i wszystkie firmy oferujące zakłady doskonale zdają sobie z tego sprawę. Powiększone zyski w ofercie Forbet MaxiZysk to szansa na zgarnięcie dwa, a nawet trzy razy pokaźniejszej kwoty, niż ma to miejsce w normalnych okolicznościach.

Dobra wiadomość – MaxiZysk w Forbet nie jest skierowany tylko do osób, które nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Oferta bonusowa przygotowana została zarówno w pakiecie powitalnym, ale także jest często widoczna wśród promocji okazjonalnych.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak zwiększyć wygrane w Forbet dzięki ofercie MaxiZysk?

Jeżeli możemy skorzystać z promocji MaxiZysk, wystarczy, że zagramy wybrane przez siebie typy, a następnie w kuponie zaznaczymy odpowiednią opcję zwiększającą ewentualny zysk. Poniżej widać dokładnie, jak to wygląda, chociaż warto podkreślić, że mnożnik jest różny w zależności od aktualnie występującej oferty.

Na stronie internetowej www.iForbet.pl można sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe są obecnie objęte bonusem Maxizysk oraz co trzeba zrobić, by z niego skorzystać. Przypominamy jednocześnie o tym, by zawsze sprawdzać warunki dotyczące konkretnej akcji.

Forbet MaxiZysk to mnożnik, który pozwala zagrać za konkretną kwotę, zarabiając przy tym kilkakrotnie więcej. Możemy więc zagrać za 40 złotych i wygrać dokładnie tyle, ile wychodzi nam po przeliczeniu kursów na kuponie albo skorzystać z oferty MaxiZysk i zgarnąć x2 albo x3 więcej!

Forbet bonus na start. MaxiZysk, granie bez podatku + 2000 PLN ekstra!

MaxiZysk w Forbet na Ligę Mistrzów
MaxiZysk w Forbet na Ligę Mistrzów

Jeżeli ktoś chce sprawdzić bonus MaxiZysk Forbet w praktyce, wystarczy, że wejdzie na stronę www.iForbet.pl i dokona darmowej rejestracji konta. Aktywny kod promocyjny na ten moment brzmi „BETONLINE„, a nowi klienci do odebrania mają aż trzy prezenty, w tym wspomniany już mnożnik wygranych aż do 200 PLN!

Bonus na start w Forbet składa się z kilku bonusów, z których pierwszy to obstawianie bez podatku przez 14 dni od założenia konta. W tym czasie zyski osiągnięte na wszystkich kuponach spełniających określone kryteria są powiększone aż o 14%!

Jakby tego było mało, każdy nowy klient bukmachera Forbet może odebrać 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 2000 PLN. Oznacza to zdobycie nawet 4000 PLN na obstawianie od razu po zapisaniu się do gry.

W promocji dla świeżo upieczonych typerów znalazło się również miejsce dla 50 PLN ekstra w przypadku podania kodu promocyjnego „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button