Fortuna, Betclic, Betfan i STS. Co mają ciekawego dla graczy?

Nowi gracze zawsze są rozpieszczani przez bukmacherów. Jakie kody promocyjne na rok 2020 przygotowały najpopularniejsze marki w Polsce – STS, Betfan, Betclic oraz Fortuna? Każdy może poznać aktualne hasło na specjalny bonus!

Fortuna, Betclic, Betfan i STS. Jaki kod promocyjny podać w roku 2020? Specjalne bonusy dla nowych!
Fortuna, Betclic, Betfan i STS. Jaki kod promocyjny podać w roku 2020? Specjalne bonusy dla nowych!

Bonusy specjalne u bukmacherów

Oferty specjalne u bukmacherów to nic nowego. Kiedy jednak dochodzi do rejestracji konta, każdy chce otrzymać możliwie jak najwięcej. Marki takie jak Fortuna, Betclic, Betfan czy STS uważane są za najlepsze w kraju. Dlaczego tak jest? Jeżeli przeczytacie do końca nasz wpis, prawdopodobnie poznacie odpowiedź na to pytanie bez żadnego problemu.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Fortuna na start ma dla graczy kod promocyjny BETONLINE. Dzięki wpisaniu go w formularzu rejestracyjnym można dostać nawet 20 PLN na dobry początek, a kiedy zdecydujemy się na pierwszą wpłatę – do 1000! Wykorzystanie specjalnego kodu nie jest tutaj niczym trudnym. Jak dokładnie to wygląda widać na filmiku przedstawionym poniżej!

Chcesz wykorzystać kod promocyjny BETONLINE na www.eFortuna.pl? TO VIDEO pokazuje, jak to dokładnie wygląda:

Najlepsze kody promocyjne 2020

Jeżeli mamy już konto w Fortunie, być może naszą uwagę zwróci strona internetowa www.Betfan.pl. można w niej obstawiać legalnie mecze bez podatku, a przy tym na każdy dzień w roku przygotowana jest jakąś promocja. Co ciekawe, w tym przypadku kod promocyjny 2020 to po prostu nazwa bukmachera. Tak, wystarczy podać BETFAN, by dostać tu coś wyjątkowego!

Każdy nowo zarejestrowany na stronie www.Betfan.pl może otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych i do 3000 złotych przy dokonywaniu wpłat. A to wszystko bez żadnych skomplikowanych zasad i na 100% zgodnie z przepisami!

Jaki bukmacher daje bonus na start?

Wśród bukmacherów z kodami nie mogło zabraknąć marki STS. Jest to o tyle istotna wiadomość, że w przypadku strony internetowej www.STS.pl do zdobycia jest 29 PLN bez wpłaty i nawet 1200 PLN przy pierwszym depozycie. A to jeszcze nie jest wszystko, bo przecież STS znany jest z licznych promocji dla stałych klientów!

A może Betclic? Legalny bukmacher dostępny pod adresem www.Betclic.pl proponuje graczom ekspresową rejestrację darmowego konta z kodem promocyjnym Betclic KOD550. Jeżeli wpiszemy to hasło bonusowe, otrzymamy na start aż 550 złotych w formie cashbacku, czyli zwrotu od przegranej w pierwszym zagranym kuponie na stronie bukmachera.

Kody bonusowe za darmo to coś, co typerzy lubią najbardziej. Teraz już wiecie, dlaczego tak jest? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button