Obstawiasz? 30 PLN od STS co tydzień! Specjalna promocja dla stałych klientów!

W ramach promocji dla stałych klientów bukmacher STS przygotował 30 PLN bonusu dla wszystkich regularnie obstawiających. Co trzeba zrobić, by dostać tę kasę? Pora poznać wszystkie niezbędne szczegóły!

Obstawiasz? Dostajesz 30 PLN od STS co tydzień! Specjalna promocja dla stałych klientów!
Obstawiasz? Dostajesz 30 PLN od STS co tydzień! Specjalna promocja dla stałych klientów!

STS daje bonus za obstawianie!

Bukmacher STS przygotował ofertę wyłącznie dla osób, które regularnie obstawiają wydarzenia dostępne na www.STS.pl. Jeżeli ktoś chce być uczestnikiem tej akcji, musi się najpierw do niej zapisać, a dopiero później stawiać kwalifikacyjne kupony online.

Nie jest w tym przypadku potrzebne nic poza graniem na dowolne dyscypliny sportowe. Warunkiem jest obrócenie co najmniej 200 PLN w ciągu jednego etapu promocji, czyli między poniedziałkiem a niedzielą.

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

Minimalny kurs kwalifikujący do oferty to 1.85. Wszystkie kupony zagrane z niższymi notowaniami nie będą brane pod uwagę, a tym samym nie pozwolą na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Sprawa jest o tyle prosta, niż nie obowiązują tutaj już żadne inne zasady.

Bonus 30 PLN co tydzień dla każdego!

Dla każdego gracza przygotowano dokładnie tyle samo. W trakcie trwania promocji nie można zgarnąć w ciągu jednego tygodnia więcej niż 30 PLN. Pieniądze bonusowe przyznawane są w sposób automatyczny.

Ważne jest to, by obstawiać w trakcie promocji jedynie za środki własne. Bonusowe pieniądze nie dają kwalifikacji, a tym samym nie pozwalają na zdobycie ekstra premii.

Każdy etap promocji rozpoczyna się w poniedziałek, a kończy w niedzielę. Jest zatem cały tydzień na to, by zdobywać kasę i jednocześnie zapracowywać na ekstra bonus na sam koniec!

Premia za grę od STS

Promocja jest ważna do odwołania. Każdy uczestnik zostanie poinformowany, gdy dobiegnie końca. A póki co – cały czas można odbierać tygodniowo 30 PLN na obstawianie! Takiej oferty na www.STS.pl w ostatnim czasie jeszcze nie było!

Jeżeli ktoś nie ma konta na www.STS.pl, musi je założyć, by skorzystać z opisywanej akcji i tym samym mieć szansę na cotygodniowy bonus 30 PLN. W trakcie rejestracji można wpisać przygotowany przez STS kod promocyjny BETONLINE.

Nowi gracze dostają od bukmachera 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Będąc klientem STS, można też korzystać z innych ofert specjalnych przygotowanych przez tę markę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button