Obstawianie Polska – Słowacja na żywo ze zwrotem do 100 PLN w STS

Bezpieczne obstawianie meczu Polska – Słowacja na żywo u legalnego bukmachera STS. Do zdobycia jest nawet 100 PLN w formie specjalnej premii. Na czym dokładnie to polega? Oto szczegóły!

Obstawianie Polska - Słowacja na żywo ze zwrotem do 100 PLN w STS
Obstawianie Polska – Słowacja na żywo ze zwrotem do 100 PLN w STS

Zakłady live na Polska – Słowacja (Euro 2020) w STS + bonus 100 PLN

Dostępne na Euro 2020 bonusy to najbardziej aktualny temat z możliwych. Nie ma dnia, by nie pojawiały się nowe specjalne oferty z okazji mistrzostw Europy. Nikogo też szczególnie nie powinno zdziwić to, że 14 czerwca najwięcej w naszym kraju mówi się o pojedynku Polska – Słowacja. Początek tego meczu już o godzinie 18!

Jeżeli kogoś interesują najbardziej zakłady bukmacherskie live, na pewno ucieszy się na wieść, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę właśnie dla osób grających na żywo. Do odebrania jest do 100 PLN premii ekstra!

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Nie trzeba wiedzieć, kto mistrzem Europy 2021 zostanie, ani na którym etapie odpadnie nasza kadra. Liczy się tylko obstawianie najbliższego pojedynku Polski!

Zwrot od STS w razie przegranego kuponu. Typy Polska – Słowacja bez ryzyka

Opisywana promocja jest dostępna tylko dla osób, które zapiszą się do niej za pośrednictwem strony internetowej www.STS.pl. Można tego dokonać jedynie w dniu 14 czerwca. Liczy się pierwszy zakład spełniający warunki zagrany właśnie po zarejestrowaniu się w ofercie.

Na czym dokładnie polega ta akcja? Można otrzymać w niej zwrot 50% wartości stawki w przypadku nietrafionego kuponu, w którym znajdzie się przynajmniej jeden typ związany z pojedynkiem Polska – Słowacja.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

50% do 100 PLN na Polaków ze Słowacją. Jak to działa?
⚽ ⚽ ⚽

  1. Wejście na www.STS.pl
  2. Zapisanie się do promocji
  3. Zagranie kuponu SOLO lub AKO z min. jednym zdarzeniem dotyczącym meczu Polska – Słowacja
  4. Tylko zakłady live!
  5. W razie niepowodzenia przyznawany jest automatycznie zwrot stawki w wysokości 50% do 100 PLN!

Dodatkowe środki przelane zostaną na odpowiednie konta następnego dnia od zakończenia promocji. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Szukasz innych podobnych promocji, niekoniecznie w STS? Być może zainteresuje cię gwarantowany bonus na Polska – Słowacja od marki Fortuna. W tym przypadku nowi gracze też mogą otrzymać bonus bez wpłaty, jak w przypadku STS.

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze Polaków na Euro 2020 i nie tylko, na stronie www.eFortuna.pl profil założy w ciągu paru chwil. Obowiązujący kod promocyjny to „BETONLINE„. W pakiecie na start znajdziemy 20 PLN bez wpłaty, 600 PLN jako zakład bez ryzyka i do 2010 PLN przy depozycie numer dwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button