Bonus powitalny Forbet. Jak go odebrać?

Ile wynosi aktualny bonus powitalny u legalnego bukmachera Forbet i w jaki sposób można go odebrać, dokonując rejestracji konta? Sprawdźcie szczegóły!

Bonus powitalny Forbet. Jak go odebrać?
Bonus powitalny Forbet. Jak go odebrać?

Darmowy bonus w Forbet

Marka Forbet jest obecnie jedną z najpopularniejszych na naszym rynku. Korzysta z jej usług wiele tysięcy graczy z całej Polski, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się aktualnym bonusem powitalnym, a także pytanie jak brzmi kod promocyjny Forbet!

Rejestracja u bukmachera możliwa jest tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie WWW. Cały proces trwa bardzo krótko i jest na tyle łatwy w zrozumieniu, że poradzi sobie z nim nawet najbardziej początkujący.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie meczów nie jest możliwe bez środków na koncie bukmacherskim. Aby ułatwić start nowym graczom, Forbet przygotował nie jeden czy dwa, ale aż trzy bonusy powitalne od pierwszych depozytów! Oto, jak dokładnie wygląda proces odbioru premii startowej:

  • Pierwszy depozyt 100% od wpłaty – do 400 PLN!
  • Drugi depozyt 75% od wpłaty – nawet 400 PLN!
  • Trzeci depozyt 50% od wpłaty – cały czas do odebrania do 400 PLN!

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie osoby, które jeszcze nie posiadają konta u legalnego bukmachera Forbet, a podczas rejestracji wyraziły chęć skorzystania z promocji powitalnej. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, zawsze możecie skorzystać z Biura Obsługi Klienta!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button